, wtorek 25 czerwca 2024
Uzdolniony duet zaczarował pasażerów Tramwaj Cafe
Zespół Tokka to duet wykształconych i niezwykle zdolnych muzyków w składzie: Sabina Broda oraz Sławomir Warsiński. fot: FJDDodaj do Facebook

Uzdolniony duet zaczarował pasażerów Tramwaj Cafe

MM
Uzdolniony duet zaczarował pasażerów Tramwaj Cafe

Koncert zespołu Tokka zbiegł się w czasie z urodzinami wokalistki Sabiny Brody, która nie kryła radości, iż w tak wyjątkowy sposób może świętować swoje 25. urodziny. fot. FJD

W piątkowy wieczór w Tramwaj Cafe wystąpił zespół Tokka, tworzony przez dwójkę wykształconych i niezwykle zdolnych muzyków w składzie: Sabina Broda oraz Sławomir Warsiński, który całe swoje życie skupia na dźwiękach realizując swoją pasję i dzieląc się prawdziwymi emocjami.

Koncert zespołu Tokka był drugim koncertem w cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe, która zaprasza do współpracy lokalnych muzyków, którzy w nowym lokalu zyskali przestrzeń do prezentacji swoich umiejętności oraz pasji. - Wyjątkowy klimat tej kawiarni intensyfikuje naszą ogromną chęć wypełnienia jej naszymi dźwiękami - dlatego spotkamy się na koncercie nie byle jakim - zachęcali artyści zespołu Tokka, jeszcze przed piątkowym koncertem.

Podczas koncertu w Tramwaj Cafe, zespół Tokka zaprezentował nowe aranżacje znanych polskich i zagranicznych utworów, jak również własny, autorski materiał, który idealnie wpisał się w klimat kawiarni, która z nostalgią wspomina czas, kiedy po Cieszynie kursował tramwaj. Koncert zespołu Tokka zbiegł się w czasie z urodzinami wokalistki Sabiny Brody, która nie kryła radości, iż w tak wyjątkowy sposób może świętować swoje 25. urodziny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama