, sobota 18 maja 2024
Sławek Uniatowski z zespołem wystąpi w Cieszynie (konkurs)
Koncert Sławka Uniatowskiego z zespołem odbędzie się 28 września o godz. 19:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. fot: Robert Wolański / www.uniatowski.comDodaj do Facebook

Sławek Uniatowski z zespołem wystąpi w Cieszynie (konkurs)

MM
W najbliższą sobotę, 28 września w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie wystąpi Sławek Uniatowski z zespołem. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert promujący nowy album "Metamorphosis".

Podczas cieszyńskiego koncertu publiczność będzie miała okazję wysłuchać między innymi takich utworów jak "Honolulu", czy "5 rano". Na koncercie nie zabraknie także piosenek z repertuaru największych idoli Uniatowskiego: Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy, którym ciepły, barytonowy głos Uniatowskiego nadaje im niecodzienny charakter.

Najnowszy album zatytułowany "Metamorphosis" to autorskie kompozycje do tekstów własnych, Tomasza Organka, Michała Zabłockiego oraz Janusza Onufrowicza. Teksty traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie. Skłaniają do refleksji. Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich. Sławek Uniatowski to wybitny wokalista, multiinstrumentalista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Huston, Celine Dion czy Michaelem Buble. W zeszłym roku został laureatem nagrody Magazynu Fashion dla najlepiej ubranego Artysty w kategorii kultura.

Koncert Sławka Uniatowskiego z zespołem odbędzie się 28 września o godz. 19:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety w cenie: 65 zł, 80 zł, i 90 zł można kupić za pośrednictwem serwisów: kupbilecik.pl, biletyna.pl, biletyna.pl, bileterka.com, kulturairozrywka.pl, a także poprzez serwis sprzedaży internetowej cieszyńskiego teatru im. Adama Mickiewicza, który dostępny TUTAJ.

UWAGA KONKURS!

Organizatorzy koncertu przekazali dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie, który polega na odpowiedzi na proste pytanie: Kiedy odbyła się oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. W treści prosimy również o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, pod który skontaktujemy się w przypadku wygranej. Konkurs trwa do piątku, 27 września 2019 r., do godz. 12.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama