, piątek 14 czerwca 2024
Studenci ogłoszają konkurs na Hymn Juwenaliów Śląska i Zagłębia
Organizatorzy Juwenaliów na Śląsku i Zagłebiu szukają następców Lao Che?  fot: ARCDodaj do Facebook

Studenci ogłoszają konkurs na Hymn Juwenaliów Śląska i Zagłębia

JM
Studenci uczelni w województwie śląskim postanowili zjednoczyć siły i wspólnie poszukać zespołu, który stworzy Hymn Juwenaliów Śląska i Zagłębia. Zwycięska grupa w nagrodę m.in. będzie miał szansę na występ podczas corocznego święta żaków w maju.

Jaki powinien być Hymn Juwenaliów Śląska i Zagłębia? - Piosenka z wpadającą w ucho muzyką i porywającym tekstem, którą nucić będzie każdy student - mówi Anna Krasucka, organizatorka Juwenaliów Śląskich i Zagłębiowskich i jedna z inicjatorek pomysłu ogłoszenia konkursu na studencki hymn. - Mam nadzieję, że będzie to początek narodzin fajnej tradycji, która znana jest już na przykład w Krakowie - dodaje.

Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkie zespoły, które poszukują "niebanalnej promocji”, "wiedzą, na czym polega duch Juwenaliów", "nie boją się dobrej zabawy i nowych wyznań". - Nie mamy żadnych preferencji muzycznych, więc zachęcamy do udziału wszystkie zespoły - dodaje Anna Krasucka.

Zainteresowane zespły do 15 marca powinny na adres hymnjuwenaliow@gmail.com wysłać swoją propozycję hymnu. Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie hymnjuwenaliow.pl

Zwycięzcy konkursu będą mieli możliwość nagrania utworu w profesjonalnym studio oraz nakręcenie do niego teledysku. Dodatkowo zespół, który okaże się najlepszy, będzie miał szansę na występ podczas majowych koncertów podczas święta żaków jako support największej gwiazdy, która wystąpi w trakcie AWFaliów, Cieszynaliów, Igrów, Medykaliów, Juwenaliów Rybnickich, Śląskich i Zagłębiowskich.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama