, czwartek 20 czerwca 2024
Sabina Broda oraz Sławomir Warsiński, czyli zespół Tokka w Tramwaj Cafe!
Zespół Tokka to duet wykształconych i niezwykle zdolnych muzyków w składzie: Sabina Broda oraz Sławomir Warsiński. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Sabina Broda oraz Sławomir Warsiński, czyli zespół Tokka w Tramwaj Cafe!

MM
W ostatni piątek września o godzinie 20:00 zapraszamy na kolejną muzyczną odsłonę w cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe. Tym razem w wagonie cesarskim wystąpi niezwykle zdolny duet Tokka, który zaprezentuje autorskie utwory balansujące na pograniczu jazzu, soulu i popu.

- Zespół Tokka to dwoje wykształconych i niezwykle zdolnych muzyków w składzie: Sabina Broda oraz Sławomir Warsiński, którzy całe swoje życie skupiają na dźwiękach, tworzą autorską muzykę, realizują swoją pasję i dzielą się prawdziwymi emocjami - informują organizatorzy koncertu w Tramwaj Cafe, przekonując, iż uczestnicy koncertu zostaną oczarowani autorskimi utworami młodych muzyków, którzy w swej twórczości balansują na pograniczu jazzu, soulu i popu.

Sabina Broda - wokalistka zespołu Tokka jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także autorką tekstów i producentką. Na swoim koncie ma już płytę ,,niewielkość", którą wydała pod pseudonimem sskjegg. Z kolei Sławomir Warsiński - pianista w duecie Tokka jest muzykiem sesyjnym, aranżerem i multiinstrumentalistą, który ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w Cieszynie w klasie fortepianu.

Koncert zespołu Tokka odbędzie się w piątek, 27 września o godz. 20:00 w kawiarni Tramwaj Cafe (ul. Mennicza 44, Cieszyn). Wstęp wolny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama