, poniedziałek 15 lipca 2024
Tramwaj Cieszyński zawitał do galerii Cieszyńskiego Ośrodka Kultury!
Galeria "ceglana" w COK Dom Narodowy czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 19:00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.  fot: www.cloveknahranici.czDodaj do Facebook

Tramwaj Cieszyński zawitał do galerii Cieszyńskiego Ośrodka Kultury!

MM
Tramwaj Cieszyński zawitał do galerii Cieszyńskiego Ośrodka Kultury!

Wystawę prezentującą archiwalne fotografie i pamiątki po Tramwaju Cieszyńskim, ale także autorskie teksty poświęcone miejscom i osobom, o których warto pamiętać przy okazji wspomnień o tramwaju, można podziwiać do 12 wrześn. fot. www.cloveknahranici.eu

Nie zdążyliście zobaczyć wszystkich przystanków tramwajowych, które zaprezentowane zostały w ramach projektu "Tramwaj Cieszyński wrócił / Těšínská tramvaj se vrátila!"? Jest okazja by nadrobić zaległości!

Przez najbliższy tydzień wszystkie 12 "przystanków tramwajowych" będzie można spotkać w galerii "ceglanej" Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy". Wystawę prezentującą archiwalne fotografie i pamiątki po Tramwaju Cieszyńskim, ale także autorskie teksty poświęcone miejscom i osobom, o których warto pamiętać przy okazji wspomnień o tramwaju, można podziwiać do 12 września. Galeria "ceglana" w COK Dom Narodowy czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 19:00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Wystawa w Cieszyńskim Ośrodku Kultury to dopiero początek podróży "przystanków tramwajowych" po naszym regionie. Autorzy wystawy opracowują obecnie trasę jej "przejazdu". Materiał zaprezentowany na planszach zostanie także umieszczony na stronie internetowej stowarzyszenia Člověk na hranici, gdzie powstanie swego rodzaju wirtualna galeria poświęcona Tramwajowi Cieszyńskiemu. - Zachęcamy do kontaktu instytucje zainteresowane wystawieniem u siebie naszej dwujęzycznej wystawy. Z przyjemnością udostępnimy materiał, który stanowi jeden z elementów transgranicznego projektu "Tramwaj Cieszyński wrócił!Těšínská tramvaj se vrátila!" - zachęca Petra Slováček Rypienová, dyrektorka wykonawcza stowarzyszenia Člověk na hranici.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama