, piątek 23 luty 2024
Popularna "Kawa czy herbata?" wprost z góreckiego dworu Kossaków?
Czy w scenerii góreckiego dworu Kossaków wyemitowany zostanie popularny program "Kawa czy herbata?". Decyzja należy do Internautów. fot. Marcin Gawlas Dodaj do Facebook

Popularna "Kawa czy herbata?" wprost z góreckiego dworu Kossaków?

JAKUB MARCJASZ
W maju projekt adaptacji zabytkowych ruin dworu Kossaków na cele kulturalne w Górkach Wielkich zdobył najwięcej głosów internautów i tym samym znalazł się wśród ośmiu laureatów czwartej edycji konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich". Teraz ma szansę zdobyć kolejne wyróżnienie i stać się scenerią dla popularnego programu TVP 1 "Kawa czy herbata?". O tym czy tak się stanie, zdecydują ponownie surfujący w sieci.
Zorganizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Telewizję Polską konkurs "Polska Pięknieje" to druga część konkursu promującego najciekawsze projekty zrealizowane dzięki wsparciu funduszy europejskich.

Spośród dwudziestu jeden nominowanych już w maju inwestycji eksperci wybrali najlepszą siódemkę. Wśród wyróżnionych znalazły się wówczas m.in. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, krakowskie Sukiennice oraz górecki Dwór Kossaków, który otrzymał przyznaną przez internautów nagrodę dodatkowa.

Tym razem o zwycięstwie zdecydują tylko ci ostatni. Internauci ponownie mają szansę zobaczenia i ocenienia wszystkich nominowanych projektów. To oni zdecydują, który z nich jest najciekawszy, a tym stanie się tłem dla popularnego porannego programu TVP 1 "Kawa czy herbata?".

PISALIŚMY: Dwór Kossaków siódmym cudem!

Już od 20 czerwca widzowie emitowanego w TVP 1 programu "Polska Pięknieje" każdego dnia mają możliwość zobaczenia kolejnych projektów. Od chwili emisji reportażu przez kolejne 14 dni, za pośrednictwem strony www.polskapieknieje.gov.pl, mogą oddać głos na swojego faworyta. - Głosowanie odbywa się w skali 1-5, przy czym "1" oznacza najniższą ocenę, zaś "5" - najwyższą - podkreślają organizatorzy. Projekt, który uzyska najwyższą średnią ocen, zostanie wyróżniony "Nagrodą Telewidzów TVP 1".

Zagłosować oraz zobaczyć film promujący górecki dwór Kossaków można na stronie: www.polskapieknieje.gov.pl
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ja też głosuję

Ja już zagłosowałem. Na razie jest 69 głosów. Do dzieła !

Już raz się udało, dzięki głosom internautów zdobyć statuetkę Polska Pięknieje. Wierzymy, że tym razem znowu internauci pokażą, iż Śląsk Cieszyński potrafi zmobilizować się do działania :D

Czyli na konkurencje też trzeba oddać głos tylko że najniżej punktowany? Głupio to rozwiązali

głosujmy na Dworek Kossaków, chociaż jego szanse przy gigantycznym Centrum Kopernikańskim, tym bardziej oddajmy głos...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama