, piątek 19 lipca 2024
Chybie: Centrum Rekreacji w Mnichu już otwarte!
Centrum rekreacyjne ma pełnić rolę nie tylko miejsca, w którym spotykać i integrować będą się mogli mieszkańcy całej gminy Chybie, ma ono być również alternatywą na aktywne spędzanie wolnego czasu poprzez grę w tenisa czy wspinaczkę po ściance.  fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Chybie: Centrum Rekreacji w Mnichu już otwarte!

red.mat.pras
Chybie: Centrum Rekreacji w Mnichu już otwarte!

Na chwilę przed zakończeniem uroczystych obchodów otwarcia centrum przedstawiciele władz, radni i dyrektorzy wspólnie wykopali pierwszą, symboliczną piłkę na znak oficjalnego dopuszczenia obiektu do użytku mieszkańców.


Chybie: Centrum Rekreacji w Mnichu już otwarte!

Nowo powstały obiekt znajdujący się przy ul. Wojska Polskiego posiada dwa pełnowymiarowe boiska z specjalnie dobudowanym zapleczem oraz wiatą.


Chybie: Centrum Rekreacji w Mnichu już otwarte!

. Z centrum korzystać będą również uczniowie pobliskiej Szkoły Podstawowej w Mnichu czy przedszkolaki w trakcie zajęć.

W minioną sobotę, 21 września odbyło się uroczyste otwarcie centrum rekreacyjno-sportowego w Mnichu.

Nowo powstały obiekt znajdujący się przy ul. Wojska Polskiego posiada dwa pełnowymiarowe boiska z specjalnie dobudowanym zapleczem oraz wiatą. Dodatkowo dobudowany został dostosowany do potrzeb najmłodszych plac zabaw, ścianka wspinaczkowa i nowoczesna siłownia zewnętrzna.

Centrum ma pełnić rolę nie tylko miejsca, w którym spotykać i integrować będą się mogli mieszkańcy całej gminy Chybie, ma ono być również alternatywą na aktywne spędzanie wolnego czasu poprzez grę w tenisa czy wspinaczkę po ściance. Z centrum korzystać będą również uczniowie pobliskiej Szkoły Podstawowej w Mnichu czy przedszkolaki w trakcie zajęć.

Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek nie krył emocji, mówiąc o tym jak ważne było dla niego stworzenie takiego miejsca w Gminie Chybie.
Jak sam stwierdził, centrum robi ogromne wrażenie i jest powodem do dumy dla wszystkich, którzy dołożyli nawet najmniejszą cegiełkę w budowę obiektu. Na chwilę przed zakończeniem uroczystych obchodów otwarcia centrum przedstawiciele władz, radni i dyrektorzy wspólnie wykopali pierwszą, symboliczną piłkę na znak oficjalnego dopuszczenia obiektu do użytku mieszkańców.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama