, niedziela 14 sierpnia 2022
Cieszyn: Ferie w Bibliotece
Codziennie o godzinie 14.00 w Oddziale dla dzieci odbywają się zajęcia dla najmłodszych. Są to warsztaty plastyczne inspirowane książką, turnieje gier planszowych i kino Vintage, czyli prezentacje filmowe w starym, dobrym stylu.  fot: www.pixabeyDodaj do Facebook

Cieszyn: Ferie w Bibliotece

red.mat.pras
Cieszyn: Ferie w Bibliotece


Cieszyn: Ferie w Bibliotece

Krótko po świątecznej przerwie od zajęć szkolnych dzieci i młodzież znów mają wolne! Tym razem są to dwutygodniowe ferie zimowe. Dla wielu jest to czas wyjazdów, ale są i tacy którzy na wyjazd poza miejsce zamieszkania z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić i to właśnie z myślą o nich pracownicy Biblioteki Miejskiej w Cieszynie przygotowali ciekawą ofertę zajęć.

O prowadzonych aktualnie zajęciach jak i o tych które rozpoczną się w drugim tygodniu mówi Izabela Kula - dyrektor Biblioteki:

„Codziennie o godzinie 14.00 w Oddziale dla dzieci odbywają się zajęcia dla najmłodszych. Są to warsztaty plastyczne inspirowane książką, turnieje gier planszowych i kino Vintage, czyli prezentacje filmowe w starym, dobrym stylu.

Od 20 stycznia, dodatkowo do akcji „Zima w bibliotece” dołącza pracownia multimedialna „TWOJE media”. Dla młodszych dzieci zaplanowaliśmy 3 dni warsztatów reporterskich, podczas których wybierzemy się na fotograficzny plener, nagramy sondę, zredagujemy i zmontujemy materiał. To idealne zajęcia dla tych, których interesuje świat, a przy okazji chcą popracować za kamerą, z rejestratorem dźwięków.
Zapraszamy też nastolatków, którzy lubią twórcze przygody! Zajęcia są nieodpłatne, zapewniamy dostęp do sprzętu i zimową herbatkę podczas śniadaniowej przerwy.

Z kolei dla starszych dzieciaków i młodzieży otwieramy naszą pracownię na dwa popołudnia - zapraszamy 21 i 22 stycznia na spotkania, podczas których będzie można wziąć udział w warsztatach animacji poklatkowej, zajęciach z wykorzystaniem prasy drukarskiej, będzie można zrobić własnego gifa.”

Serdecznie zapraszamy do biblioteki!

Obowiązują zapisy i, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są mailowo: twojemedia@biblioteka.cieszyn.pl lub telefonicznie: 338-520-710 wew. 12, kom: 660 80 21 07

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama