, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Anioły przyleciały do Cieszyna
Podczas tegorocznego balu uczestnicy bawili się przy pomocy animatorów, ale szczególne uznanie zyskał “magik”.  fot: FJDDodaj do Facebook

Anioły przyleciały do Cieszyna

FJD
„Bal Aniołów” na stałe wpisał się w przestrzeń kulturalną Cieszyna. To już VI jego edycja w której udział wzięło ponad 150 dzieci z całego Powiatu Cieszyńskiego.

Tegoroczny bal, jak co roku odbył się w sali widowiskowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury. Bawiły się dzieci ze Skoczowa, Wisły, Ustronia i Cieszyna.
Impreza pod patronatem władz powiatu i miasta, wspierana jest przez środowiska lokalne. W jego organizację włączyli się między innymi pracownicy Uniwersytetu Śląskiego, nauczyciele i uczniowie szkół średnich, oraz wielu lokalnych partnerów i darczyńców.

Głównym inicjatorem i promotorem organizowania tego typu imprez jest Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub w Cieszynie, który ma szczególnie na uwadze integrację dzieci z Ośrodków Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych z powiatu cieszyńskiego i miasta Cieszyna.
Podczas tegorocznego balu uczestnicy bawili się przy pomocy animatorów, ale szczególne uznanie zyskał “magik”. Do rytmu muzyki, którą zapewnił COK , tańczyły dzieci i dorośli, wśród których dostrzec można było nawet burmistrz miasta Cieszyna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama