, czwartek 29 luty 2024
16. urodziny Zamku Cieszyn. W tym roku pod hasłem: W nieznane!
16. urodziny Zamku Cieszyn odbędą się w dniach 19-21 marca.  fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

16. urodziny Zamku Cieszyn. W tym roku pod hasłem: W nieznane!

MM
Po raz 16. Zamek Cieszyn zaprasza na swoje symboliczne urodziny. Tym razem hasłem przewodnim urodzin będzie: W nieznane! I choć w dużej mierze będzie to spotkanie w sieci, organizatorzy mają nadzieję, że będzie ono inspirujące i pozwoli wszystkim myśleć o "krokach w nieznane" z nadzieją i odwagą.

- Krok w nieznane wymaga odwagi. Czasem za towarzysza ma lęk, ale często idzie z nim ciekawość i nadzieja. Dzisiaj wiemy, jak bardzo potrzebujemy nowego porządku, radykalnych idei. Ludzi, którzy mają odwagę wytyczać nowe szlaki, ale czasem wracać na stare, bo nieco się zagalopowaliśmy… I tych, którzy potrafią zarażać innych swoją nadzieją, by nie utknąć w beznadziei. Nic dziwnego, że dla gości 16. Urodzin Zamku Cieszyn przygotowaliśmy specjalne ćwiczenia z nadziei. Poza tym spotkania z elektryzującymi ideami, konkretnymi programami i ludźmi wielkiej odwagi. Zapraszamy do rozmów w sieci, a na żywo – do indywidualnych spacerów po Cieszynie - zachęca Zamek Cieszyn.

W programie tegorocznych urodzin znalazło się m.in. spotkanie online poświęcone rozmowie o programie "Nowy Europejski Bauhaus" oraz inicjatywie "Amsterdam a doughnut city", a także premiery dwóch filmów – w jednym zaprezentują się autorzy dyplomów uczestniczących w przeglądzie Graduation Projects, drugi opowie o cyklu przystanków z nadzieją w tle, zachęcających do indywidualnych wędrówek pod Cieszynie. W programie także rozmowa o nadziei, której bohaterami będą Edwin Bendyk i Tadeusz Sławek.

16. urodziny Zamku Cieszyn odbędą się w dniach 19-21 marca. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama