, niedziela 2 października 2022
10 Bal karnawałowy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej
Karolina Małysz, kierowniczka zespołu, zaprasza na tradycyjny już bal karnawałowy. fot: Katarzyna KoczwaraDodaj do Facebook

10 Bal karnawałowy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej

KK
Bal karnawałowy, organizowany przez Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej w 2012 roku odbędzie się po raz 10. Skierowany jest do wszystkich sympatyków zespołu i osób lubiących się bawić. - Absolutnie nie jest to zabawa w strojach regionalnych, nie jest to bal tylko do zespolaków - zapewnia Karolina Małysz, kierowniczka zespołu.

28 stycznia 2012 roku o godzinie 19.00 w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszynie Krasnej rozpocznie się bal tradycyjnie już zorganizowany przez ZPiTZC.

- Absolutnie nie jest to zabawa w strojach regionalnych, nie jest to bal tylko do zespolaków - zapewnia Karolina Małysz, kierowniczka zespołu i dodaje: - Co roku pojawiają się dodatkowe atrakcje, zawsze ma miejsce występ zespołu, bal rozpoczyna się wzniesieniem toastu, polonezem. Zawsze zapewniamy poczęstunek w postaci domowej roboty miodonki, robionej przez zespolaków. Przygotowane menu będzie typowo regionalne.

Koszt uczestnictwa w imprezie to 190 zł od pary. - Zainteresowanie jest bardzo duże. Co roku mamy komplet, czyli 120 osób. Gwarantujemy dobrą zabawę do białego rana. Zdarzało nam się już, że o godzinie 7.00 mieszkańcy Krasnej szli do kościoła, myśmy dopiero opuszczali salę - wspomina Karolina Małysz.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 0 606 636 815

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama