, piątek 31 marca 2023
Ukradł ze stacji paliw dmuchawę do liści
Policja złapała 25-latka, który okradł stację paliw fot: ARCDodaj do Facebook

Ukradł ze stacji paliw dmuchawę do liści

KK, KPP Cieszyn
25-latek ze Skoczowa ukradł ze stacji benzynowej dmuchawę do liści, pojemniki z próbkami paliwa i drewno kominkowe. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

- We wtorek, 22 listopada, o godzinie 2.00 w nocy dyżurny skoczowskiego komisariatu został powiadomiony o kradzieży na stacji paliw przy ulicy Katowickiej. Obsługa stacji stwierdziła, że z pomieszczenia gospodarczego została skradziona dmuchawa do liści, a także pojemniki z próbkami paliwa i dwa opakowania drewna kominkowego. Policjanci przyjęli zawiadomienie i wszczęli poszukiwania sprawcy - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Kryminalni ze Skoczowa bardzo szybko wpadli na trop złodzieja i tego samego dnia nad ranem go zatrzymali. - W jego mieszkaniu podczas przeszukania odnaleźli skradzione rzeczy ze stacji paliw. Odzyskane mienie policjanci przekazali właścicielowi. Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec Skoczowa. Zatrzymanemu przedstawiono już zarzuty dokonania kradzieży. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia - dodaje rzecznik.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama