, piątek 2 czerwca 2023
Miłośnik golonki zatrzymany
Przyrządził i skonsumował golonkę oraz dwie pieczenie i poszedł do domu. Rano zatrzymali go policjanci. fot. ARC Dodaj do Facebook

Miłośnik golonki zatrzymany

JM, KPP CIESZYN
24-letni mieszkaniec Brennej włamał się w nocy z soboty na niedzielę do punktu gastronomicznego w centrum miejscowości. Na miejscu przyrządził i skonsumował golonkę oraz dwie pieczenie wieprzowe i poszedł do domu. Rano zatrzymali go policjanci.
O zdarzeniu w niedzielny poranek zostali poinformowani skoczowscy policjanci, którzy podczas oględzin miejsca włamania dokonali niecodziennego odkrycia. Wbrew przypuszczeniom nie były to tylko brudne naczynia a także portfel, w którym śledczy znaleźli między innymi dowód osobisty.

- Okazało się, że należy on do sprawcy, który mieszka w Brennej. Policjanci zatrzymali 24-letniego włamywacza w jego domu - opowiada asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Miłośnik golonki noc spędził w policyjnym areszcie. O jego losie zadecyduje prokurator i sąd. Właściciel oszacował swoje straty na 41 złotych.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pączek??? To tyś to zeżarł???

Młody, wykształcony z dużej miejscowości

"Wynika z nich, że w pierwszym półroczu tego roku policja wszczęła 7827 spraw o kradzież samochodów. To o około 200 więcej spraw niż w tym samym okresie 2010 roku. W Szczecinie w omawianym okresie ten odsetek wzrósł o 24 procent w porównaniu z pierwszym półroczem 2010, w Gdańsku o 12, a w Warszawie - o 11. W stolicy najwyższa jest liczba kradzieży w przeliczeniu na osobę."

złodziej to po prostu złodziej.

miał gościu fantazję, nie ma co!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama