, poniedziałek 26 września 2022
Święto policji cieszyńskiego garnizonu
Wśród wyróżnionych znalazło się również 9 policjantów i 3 pracowników cywilnych, którzy z rąk starosty powiatu oraz szefa cieszyńskich policjantów, otrzymali okolicznościowe odznaczenia i listy gratulacyjne za dotychczasową pracę oraz szczególne zaangażowanie w codziennej służbie. fot: Powiat CieszynDodaj do Facebook

Święto policji cieszyńskiego garnizonu

SM/KPP Cieszyn
Święto policji cieszyńskiego garnizonu

W tym roku 121 cieszyńskich policjantów awansowało na wyższe stopnie służbowe. fot. Powiat Cieszyn

W poniedziałek w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Święta Policji. Podczas uroczystości policjantom z cieszyńskiego garnizonu wręczone zostały akty mianowania na kolejne stopnie policyjne.

W tym roku 121 cieszyńskich policjantów awansowało na wyższe stopnie służbowe. Awans otrzymało 3 policjantów w korpusie oficerów, 56 aspirantów, 38 podoficerów oraz 24 szeregowych. Wśród wyróżnionych znalazło się również 9 policjantów i 3 pracowników cywilnych, którzy z rąk starosty powiatu oraz szefa cieszyńskich policjantów, otrzymali okolicznościowe odznaczenia i listy gratulacyjne za dotychczasową pracę oraz szczególne zaangażowanie w codziennej służbie.

Podczas gali zaprezentowano także krótki film o codziennej służbie policjantów garnizonu cieszyńskiego, którego autorami są podkom. Mirosław Fila z KWP Katowice oraz rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy asp. Rafał Domagała. Film wkrótce będzie dostępny na stronie internetowej.

Gościem honorowym Święta policji cieszyńskiego garnizonu był Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama