, niedziela 2 października 2022
Policyjna akcja "Prędkość": Będą kontrolować w powiecie
Trwa akcja "Prędkość" fot: ARCDodaj do Facebook

Policyjna akcja "Prędkość": Będą kontrolować w powiecie

AK, mat. pras.
Dziś od 6.00 do 22.00 na terenie naszego powiatu i w całym województwie śląskim prowadzona jest policyjna akcja pod kryptonimem "Prędkość". Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności przestrzeganie dozwolonej prędkości jazdy.

- W trakcie działań policjanci wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości, w tym pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego tzw. wideorejestratory - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie i dodaje, że w trakcie działań policjanci będą sprawdzać prędkość jazdy kierowców. Zwrócą również uwagę na stan trzeźwości, wyposażenie, oraz wymagane uprawnienia do kierowania, obowiązkowe pasy bezpieczeństwa podczas jazdy, bądź prawidłowe przewożenie dzieci.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama