, piątek 14 czerwca 2024
"Kreskostoria Polski" najnowsze dzieło Kędzierskiego już w kinach!
"Gdzie jest krzyż" to pierwsza część "Kreskostorii Polski". fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

"Kreskostoria Polski" najnowsze dzieło Kędzierskiego już w kinach!

Bartek Kędzierski - reżyser i scenarzysta kultowego serialu animowanego "Włatcy Móch", a także pełnometrażowej wersji kinowej przygód sympatycznego Czesia zrealizował kolejną produkcję. "Kreskostoria Polski" została nakręcona w technologii 5D. Już dziś możecie wygrać bilety na ten seans!

"Kreskostoria Polski" odkrywa tajemnice dotyczące chrztu Polski oraz sekrety z życia Mieszka i Dobrawy. Film zrealizowany w technice 5D zaskoczy niejednego pasjonata historii i sprawi, że każdy widz poczuje się jak jeden z wojów Mieszka I, a przede wszystkim zapewnią mnóstwo dobrej zabawy.

Bartłomiej Kędzierski, twórca filmu, postanowił w nieco innowacyjny i oryginalny sposób przedstawić losy Polski. Śmieszne dialogi, niekonwencjonalne podejście do pomnikowych postaci kraju, zwroty akcji sprawiają, że widz zupełnie inaczej postrzega historię państwa. Główną osią "Kreskostorii Polski" są losy zwykłych ludzi, ich perypetie i problemy dnia codziennego rozbawią do łez każdego widza. Historyczne wydarzenia stanowią jedynie tło do przedstawianej opowieści.

Niewątpliwym walorem "Kreskostorii Polski" jest doborowa obsada dubbingowa. Głosów postaciom użyczają m.in.: Marek Kondrat, Borys Szyc, Przemysław Bluszcz, Maciej Tomaszewski i Adam Cywka. Plejada najlepszych polskich głosów bawi widzów przez 25 minut. "Gdzie jest krzyż" to pierwsza część "Kreskostorii Polski". Kolejne części już niebawem powinny pojawić się na ekranach kin.

Repertuar kina Extreme 20-26 stycznia

"Kreskostoria Polski" 5D (ograniczenie wiekowe od 12 l.) godz. 11.10 12.00 13.10 14.20 15.20 16.30 17.20 18.10 19.30 20.00 20.30 21.20
"Animowana Historia Polski" 5D ( ograniczenie wiekowe od 12 l.) godz. 14.50 21.50
"Tsunami" 5D ( ograniczenie wiekowe od 12 l.) godz. 12.50 14.00 16.10 18.50
"Trzęsienie ziemi" 5D( ograniczenie wiekowe od 7 l.) godz. 10.50 12.30 15.50 19.10 21.00
"Mikołaj w Opałach" 5D (do 7 lat) godz. 15.00 17.50
"Epoka Lodowcowa" 5D (bez ograniczeń) godz. 11.40, 13.40 17.00

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójny bilet na seans "Kreskostoria Polski". Nagrodę ufundowało bielskie kino Extreme 5D.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Proszę wymienić trzy wyprodukowane przez Bartka Kędzierskiego filmy?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie bielskiego kina Extreme 5D do 10 lutego.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama