, sobota 18 maja 2024
Konkurs z biletami na koncert zespołu Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. fot: FB/Kwiat JabłoniDodaj do Facebook

Konkurs z biletami na koncert zespołu Kwiat Jabłoni

REDAKCJA
W najbliższy piątek, 2 lipca o godz. 19:00 w wiślańskim Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny wystąpi zespół Kwiat Jabłoni. Początkowo koncert zaplanowany był w Wiśle na rozpoczęcie Festiwalu słowa im. Jerzego Pilcha "Granatowe Góry". Niestety ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią organizatorzy zmuszeni byli do przeniesienia koncertu. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na koncert!

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. "Niemożliwe" z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status platynowej płyty, natomiast najnowsze dzieło "Mogło być nic" zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Początkowo koncert zaplanowany był w Wiśle na rozpoczęcie Festiwalu słowa im. Jerzego Pilcha "Granatowe Góry". Niestety ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią organizatorzy zmuszeni byli do przeniesienia koncertu na inny termin tj. 2 lipca. Koncert odbędzie się w wiślańskim Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny o godz. 19:00. Organizatorem koncertu oraz fundatorem nagród w konkursie jest Wiślańskie Centrum Kultury.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa podwójne bilety na koncert zespołu Kwiat Jabłoni. Aby wziąć udział w konkursie przesłać na adres redakcja@gazetacodzienna.pl prawidłową odpowiedź na pytanie: Z jakim znanym, polskim muzykiem związany jest zespół Kwiat Jabłoni?

Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko oraz numer telefonu). Wygrywają osoby, która jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowana drogą mailową. Bilety będą do odebrania w kasie wiślańskiego amfiteatru przed koncertem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama