, niedziela 25 luty 2024
Koncert wspomnieniowy Anny Jantar, czyli "Radość najpiękniejszych lat"
Koncert wspomnieniowy Anny Jantar odbędzie się 31 marca. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Koncert wspomnieniowy Anny Jantar, czyli "Radość najpiękniejszych lat"

Z okazji kolejnej rocznicy tragicznej śmierci Anny Jantar Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie zaprasza na koncert wspomnieniowy o wokalistce "Radość najpiękniejszych lat". Już dzisiaj można u nas wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Anna Jantar, polska wokalistka, laureatka wielu znaczących festiwali muzycznych. Współpracowała z zespołem Polne Kwiaty, z którym dokonała swego pierwszego nagrania radiowego. Wkrótce po tym poznała Jarosława Kukulskiego, z którym rozpoczęła pracę w zespole Waganci, czego efektem był przebój "Co ja w tobie widziałam".

W 1971 roku od Ministerstwa Kultury i Sztuki Anna Jantar otrzymała uprawnienia do wykonywania zawodu piosenkarki i rozpoczęła swoją solową karierę. Od tego czasu wokalistka nagrała kilkanaście znaczących utworów, m.in. "Najtrudniejszy pierwszy krok", "Tyle słońca w całym mieście", czy "Nic nie może wiecznie trwać".

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku. Z okazji kolejnej rocznicy tragicznej śmierci piosenkarki Miejskie Centrum "Integrator" w Skoczowie zaprasza na koncert wspomnieniowy "Radość najpiękniejszych lat" w wykonaniu artystów z Krakowa, absolwentek klasy wokalistyki akademii muzycznej szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej, laureatki bursztynowego mikrofonu, uczestniczki telewizyjnej "Szansy na sukces".

Koncert wspomnieniowy Anny Jantar odbędzie się 31 marca, o godz. 18.00 w skoczowskiej sali widowiskowej "Pod Pegazem". Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w Miejskim Centrum Kultury ARTadres w Skoczowie (Skoczów, Rynek 18).

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert "Radość najpiękniejszych lat". Nagrodę ufundowało Miejskie Centrum Kultury ARTadres w Skoczowie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu Gazeta Codzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku urodziła się Anna Jantar?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w dniu koncertu przy wejściu do sali widowiskowej MCK "Pod Pegazem".

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama