, piątek 21 czerwca 2024
Cieszyn: Dodatkowy występ kabaretów Hrabi i Jurki
Wspólny program kabaretów Hrabi oraz Jurki pt. "Aktorem w płot", swoją premierę miał w Zielonej Górze. fot: Anna Majer PhotographyDodaj do Facebook

Cieszyn: Dodatkowy występ kabaretów Hrabi i Jurki

SM
Ogromne zainteresowanie wspólnym występem kabaretów Hrabi i Jurki w Cieszynie, spowodowało uruchomieniem dodatkowego spektaklu. Dzięki temu w ostatnim dniu lutego, znany i lubiany kabaret Hrabi pojawi się więc w trzech odsłonach. Pierwsza - "Bez wąsów" przeznaczona będzie dla najmłodszej publiczności, a dwie następne dla dorosłych widzów.

- Wielka popularność kabaretu Hrabi w Cieszynie robi swoje - komentuje decyzję o uruchomieniu dodatkowego spektaklu w wykonaniu kabaretowego duetu, Jerzy Tessar z agencji Paté Media, którego cieszyńska publiczność kojarzy głównie jako organizatora Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych HECA. I dodaje: - Po premierze programu "Aktorem w płot" w Zielonej Górze jestem przekonany, iż w Cieszynie będzie bardzo wesoło dlatego już dziś zapraszam wszystkich na popisowy występ kabaretowego duetu.

Strzałem w dziesiątkę okazał się również pomysł wystawienia specjalnego programu kabaretu Hrabi stworzonego specjalnie dla dzieci (od lat 6). - Bilety na spektakl "Bez wąsów" sprzedały się na pniu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, iż rozeszły się prawie wszystkie bilety. Kto jeszcze chce zobaczyć ten wspaniały program musi pospieszyć się z decyzją o zakupie biletów - wyjaśnia Jerzy Tessar.

Program "Aktorem w płot" w wykonaniu Kabaretu Hrabi oraz Kabaretu Jurki, zaprezentowany zostanie cieszyńskiej publiczności w piątek, 28 lutego o godz. 17.00 i 20.00. Bilety w cenie: 45 zł, 55 zł, 65 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.kupbilecik.pl.

W oczekiwaniu na przyjazd kabaretów do Cieszyna zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na występ kabaretów Hrabi i Jurki, które odbędzie się w sobotę, 28 lutego o godz. 20.00 oraz zaproszenie na kawę do Mokka Cafe oraz do Cafe Arkady w Cieszynie.

UWAGA! KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W jakim mieście po Cieszynie zostanie wystawiony spektakl "Aktorem w płot", w wykonaniu kabaretowego duetu?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama