, czwartek 19 maja 2022
Bez Wąsów czyli kabaret Hrabi dla dzieci
Przedstawienie "Bez Wąsów" kabaretu Hrabi, wystawione zostanie w piątek, 28 lutego o godz. 14.00. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Bez Wąsów czyli kabaret Hrabi dla dzieci

SM
28 lutego do Cieszyna, z kolejną wizytą przyjedzie kabaret Hrabi. Wieczorem Aśka, Kamola, Bajer i Lopez wystąpią przed dorosłą publicznością, a o godz. 14.00 przed najmłodszymi fanami kabaretu Hrabi. Zgodnie z obietnicą mamy dla Was podwójne zaproszenie na to przedstawienie.

- Program kabaretu Hrabi stworzony specjalnie dla dzieci (od lat 6). Rodzice znajdą w nim również coś dla siebie. Skecze, piosenki, zapowiedzi, bisy - klasycznie - jak w kabarecie. Hrabi nie byłby sobą gdyby w swoim programie nie nawiązywał żywego kontaktu z młodymi widzami. Ma być bez wąsów i rzeczywiście się nie pojawiają. Znaleźć za to można panią od wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, chłopca, który marzy o tym by być ślimakiem, oraz wiele innych postaci - wyjaśnia Jerzy Tessar z Pate Media, organizator występu Hrabi w Cieszynie.

Przedstawienie "Bez Wąsów" kabaretu Hrabi, wystawione zostanie w piątek, 28 lutego o godz. 14.00. Bilety w cenie: 10 zł, 12 zł, 15 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.teatralnebilety.pl oraz www.biletyna.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy świąteczny konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie za spektakl Hrabi "Bez wąsów" oraz zaproszenie na lody do EUROSPARU - figloparku Pinokio w Cieszynie na ul. Stawowej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kiedy odbył się ostatni występ kabaretu Hrabi w Cieszynie?.

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama