, czwartek 19 maja 2022
Pod niemieckimi łóżkami w Cieszynie
Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy świąteczny konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze zaproszenia za spektakl "Pod niemieckimi łóżkami". fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Pod niemieckimi łóżkami w Cieszynie

SM
Za miesiąc na deskach teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, Tamara Arciuch, Bartosz Opania i Bartek Kasprzykowski, zaprezentują cieszyńskiej publiczności komedię: "Pod niemieckimi łóżkami". W naszym konkursie przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na ten spektakl.

Bohaterką komedii jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców. Justyna w dowcipny i bez obcesowy sposób obala stereotypy dotyczące "tych czystych" Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu.

Spektakl "Pod niemieckimi łóżkami", wystawiony zostanie w piątek, 13 lutego o godz. 20.00 w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych. Bilety w cenie: 40, 55, 70 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.teatralnebilety.pl oraz www.biletyna.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy świąteczny konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze zaproszenia za spektakl "Pod niemieckimi łóżkami" oraz zaproszenia na kawę do Mokka Cafe oraz do Cafe Arkady.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się reżyser przedstawienia "Pod niemieckimi łóżkami"..

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama