, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Afro Magic Band w Etno Chacie Topolej
Program koncertowy oparty na oryginalnych rytmach afrykańskich i arabskich, granych na tradycyjnych instrumentach perkusyjnych. fot: AKDodaj do Facebook

Afro Magic Band w Etno Chacie Topolej

AK
Afro Magic Band w Etno Chacie Topolej

Bilety w cenie 35 zł do nabycia przed koncertem w Etno Chacie TOPOLEJ. fot. mat. pras.

Afro Magic Band wraz z senegalską tancerką zagra wspaniały koncert w Etno Chacie już 29 czerwca. Bębniarze z Senegalu wraz z tancerką zaprezentują magiczne i niesamowite rytmy gorącego kontynentu. Po koncercie możliwość poznania muzyków oraz zabawa z artystami do rana!

Afro Magic Drum Show (Senegal-Kongo-Nigeria-Cuba-Węgry - międzynarodowa formacja założona przez Mbaye Ndiaye z Senegalu, osobowość muzyczną i jednego z założycieli elitarnego Senegalskiego Baletu Narodowego, znanego dzięki koncertom na całym świecie.

Program koncertowy oparty na oryginalnych rytmach afrykańskich i arabskich, granych na tradycyjnych instrumentach perkusyjnych (djembe, doundoumba, taking drum, marakasy), wzmocnionych i unowocześnionych pulsacją gitary basowej i elektrycznej.).

Bilety w cenie 35 zł do nabycia przed koncertem w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie Równi. (ul. Wiejska 22a). Dzieci wstęp wolny. Szczegóły na stronie. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer: 665 668 228.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa bilety na koncert. Nagrodę ufundowali właściciele Chaty TOPOLEJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto w najbliższy piątek wystąpi w Etno Chacie Topolej?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w Chacie Topolej przed koncertem.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dzień później w Zebrzydowicach za darmo ;) Tancerka jest podbno w ciązy i nie wystąpi...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama