, niedziela 19 maja 2024
Żabi Kraj planuje rozwój do 2020 roku
Przygotowano dwie krótkie ankiety w ramach prowadzonych konsultacji. fot: zabikraj.plDodaj do Facebook

Żabi Kraj planuje rozwój do 2020 roku

MB
Rozpoczęto opracowywanie strategii rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Żabi Kraj” na lata 2014 - 2020. Do udziału w konsultacjach są zaproszeni wszyscy mieszkańcy gmin, a także rybacy zrzeszeni w tym stowarzyszeniu.

Głównym celem prowadzonych konsultacji jest to, by wydatkowanie nowych środków unijnych w ramach LGR "Żabi kraj” odpowiadało prawdziwym potrzebom mieszkańców. Dlatego przygotowano dwie krótkie ankiety.

Pierwsza z nich jest skierowana do mieszkańców. Jakie są najpoważniejsze problemy mieszkańców Pana(i) gminy? Czego brakuje na terenie gminy? Co może stanowić atrakcyjność gminy? - to wybrane pytania tej krótkiej ankiety, która jest dostępna tutaj.

Z kolei druga ankieta jest skierowana tylko do rybaków. Wśród pytań tej ankiety znajdują się te o bariery rozwoju działalności gospodarczej rybaków, cele dofinansowania i charakter kolejnych projektów czy jakiego rodzaju pomoc będzie potrzebna w kolejnych latach. Ankieta skierowana do rybaków znajduje się tutaj.

Stowarzyszenie LGR "Żabi Kraj” zostało powołane w 2009 roku i zrzesza osiem gmin: Zebrzydowice, Hażlach, Dębowiec, Strumień, Chybie, Skoczów, Pawłowice i Goczałkowice-Zdrój. Powołanie tego stowarzyszenia było naturalną konsekwencją wieloletniej aktywności środowisk lokalnych, w szczególności rybackich zamieszkujących obszar nazywany od dawien dawna Żabim Krajem.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

cieszmy sie Skoczowscy parafianie, organistka za miesiac rodzi coreczke proboszczowi!

mieli przygarniac uchodzcow a nie ich produkowac

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama