, niedziela 28 maja 2023
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na DW 941 w Wiśle
Wieczorem i w nocy z 20 na 21 września od godziny 18:00 w poniedziałek do godz. 3:00 we wtorek całkowicie zamknięty zostanie fragment drogi wojewódzkiej nr 941 w Wiśle. fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na DW 941 w Wiśle

REDAKCJA
Wieczorem i w nocy z 20 na 21 września od godziny 18:00 w poniedziałek do godz. 3:00 we wtorek całkowicie zamknięty zostanie fragment drogi wojewódzkiej nr 941 w Wiśle. Dodatkowo od 21 września br. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Sztwiertni do ronda na Oazie.

Jak czytamy na stronie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach wieczorem i w nocy z 20 na 21 września od godziny 18:00 w poniedziałek do godz. 3:00 we wtorek całkowicie zamknięty zostanie fragment drogi wojewódzkiej nr 941 w Wiśle od mostu przy stacji PKP Wisła Obłaziec do ulicy Jawornik. Zalecany objazd dla pojazdów osobowych wyznaczony został przez ul. Bukową (Wisła) i ul. Polańską (Ustroń Dobka). Objazd tymi drogami (Ustroń Dobka – Tokarnia – Bukowa) będzie odbywał się przy sterowaniu ręcznym. Dla pojazdów ciężarowych jedyna możliwość objazdu istnieje drogą wojewódzką nr 942 przez Bielsko–Biała i Szczyrk. Zamknięcie tego odcinka drogi ma związek z wyłożeniem nowej warstwy bitumicznej.

Dodatkowo od 21 września br. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Sztwiertni do ronda na Oazie. Wyłączony zostanie jeden pas drogi wojewódzkiej od ul. Sztwiertni do ronda, a ruch zostanie skierowany na ul. Marii Konopnickiej i Olimpijską. Tu również planowane są prace drogowe związane z wyłożeniem masy bitumicznej, które odbywać się będą w nocy z 23 na 24 września, od godz. 18:00 w czwartek do godz. 3:00 w piątek.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama