, środa 18 maja 2022
US w Cieszynie doradza w rozliczeniu PIT-u
Dla większości podatników terminem granicznym złożenia PIT-u jest 30 kwietnia, godzina 23:59. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

US w Cieszynie doradza w rozliczeniu PIT-u

MB
Porady w zakresie rozliczenia rocznego za 2014 rok, nauka rozliczania drogą elektroniczną, wskazówki dotyczące pracy całego urzędu - te i wiele innych praktycznych informacji będzie można zdobyć podczas "Dnia otwartego" w Urzędzie Skarbowym w Cieszynie.

Podobno nie taki PIT straszny jak go malują, jednak rozliczenie tzw. PIT-u dalej wielu osobom spędza sen z powiek. Podobnie sporo osób nie chce przekonać się do formy rozliczenia drogą elektroniczną, która jest tak samo bezpieczna jak tradycyjna, a dodatkowo wygodniejsza, bo wszystkie formalności można wykonać, nie ruszając się z domu. W tym celu został zorganizowany "Dzień otwarty" w Urzędzie Skarbowym w Cieszynie, który zaplanowano na 7 marca br. (sobota) w godz. 9.00 - 13.00.

Jak zapewniają organizatorzy, pracownicy będą udzielać fachowych porad i informacji nie tylko w zakresie rozliczenia rocznego za 2014 rok, ale również w zakresie pracy całego Urzędu.

Ponadto będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanego stanowiska komputerowego usytuowanego w Sali Obsługi Klienta, z którego można wysłać zeznanie drogą elektroniczną przy pomocy pracownika Urzędu.

Osoby zainteresowane będą mogły również dokonać potwierdzenia profilu zaufanego w e-PUAP oraz założyć profil zaufany e-PUAP.

Dodatkowo w dniach 12 marca oraz 23 kwietnia br. w godz. 8.00 - 15.00 w Urzędzie Miasta w Skoczowie będzie uruchomiony punkt przyjmowania zeznań, gdzie będzie można złożyć roczne zeznanie podatkowe.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Super inicjatywa!
Będę na pewno! :)

Nie doradził mi, czy nieletni posiadacze kont bankowych muszą płacić podatek od zysków kapitałowych

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama