, środa 28 luty 2024
Skoczów: Jest już przejście nową kładką
Urząd Miasta przewiduje uroczyste otwarcie kładki, ale dopiero wtedy, gdy zakończą się wszystkie prace budowlane.  fot: Barłomiej Kukucz/skoczow.plDodaj do Facebook

Skoczów: Jest już przejście nową kładką

MB
Nową kładką na rzece Wiśle pomiędzy ulicami Sportową i Ustrońską można już chodzić. Mimo tego nie dobiegły końca jeszcze wszystkie prace budowlane, a ostateczne zakończenie prac ma nastąpić na koniec września.

- Po przeprowadzeniu kontroli Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Cieszynie w dniu 7 września wydał decyzję, która pozwala na użytkowanie obiektu kładki dla pieszych - informuje nas Barbara Zubrzycka z Urzędu Miasta w Skoczowie. - Do dnia 30 września PINB wyznaczył termin wykonania robót budowlanych związanych z wykonaniem docelowej nawierzchni dojść do kładki, rozbiórki tymczasowej kładki dla pieszych oraz koszy siatkowo-kamiennych od strony dolnej wody na obu brzegach - dodaje.

W związku z pracami polegającymi na położeniu asfaltu na dojazdach do kładki w środę, 16 września, w godzinach 9.00 - 14.00 kładka będzie zamknięta dla ruchu pieszych. Urząd Miasta przewiduje uroczyste otwarcie kładki, ale dopiero wtedy, gdy zakończą się wszystkie prace budowlane.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

do Anonim.
cieszmy sie ze mamy taka ładna kładke.
narzekac kazdy moze. chyba ty jestaes w tym mistrzem.!

Kładka prezentuje sie okazałe. Niestety od razu rodzi sie pytanie ; po co tak zawężono samą kładkę poprzez montaż barierek tak mocno oddalonych od krawędzi mostu?? Czemu nie zostały zamontowane pomiędzy betonowymi łukami mostu, co zawężyło samo " światło " przejścia czy przejazdu po moście o jakieś pół metra????

O, widzę że specjalista od mostów kopie nam tutaj tyłki :)
Słuchaj, na 100% zrobili to dlatego żeby zrobić Ci na złość. Myślę że zapomnieli jeszcze położyć maty z gwoździami, żebyś musiał chodzić na około tej kładki, bo przecież to jest niemożliwe, żeby kładkę robić zgodnie ze sztuką, wytycznymi zamawiającego i w widełkach finansowych...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama