, poniedziałek 24 czerwca 2024
Skoczów: Prezes wybrany, ale dalszych informacji brak
W lipcu Rada Nadzorcza Skoczowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu SPK w Skoczowie. fot: wandzelphtoto.com/skoczow.plDodaj do Facebook

Skoczów: Prezes wybrany, ale dalszych informacji brak

MB
W Skoczowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko prezesa tej spółki, ale mimo tego nie poznamy nazwiska osoby, która objęła tę funkcję. Dlaczego? - To nie jest jeszcze oficjalna informacja - informuje sekretariat SPK.

W lipcu Rada Nadzorcza Skoczowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu SPK w Skoczowie. Konkurs miał być rozstrzygnięty 13 sierpnia br., ale tego dnia na stronie internetowej SPK ukazał się komunikat, że konkurs jest w trakcie realizacji. Jednak po telefonie 13 sierpnia do sekretariatu SPK otrzymaliśmy sprzeczną informację, że osoba, która obejmie funkcję prezesa, została już wyłoniona. Z kolei na pytanie o nazwisko tej osoby otrzymaliśmy odpowiedź, że na oficjalne informacje trzeba jeszcze poczekać.

Zainteresowani jak długo przyjdzie czekać, zadzwoniliśmy do członka Rady Nadzorczej SPK, Krystiana Mroza. Otrzymaliśmy wtedy odpowiedź, że najpóźniej 10 września Rada Nadzorcza przedstawi oficjalną informację, kto został prezesem SPK. Jednak ani w ubiegłym, ani w bieżącym tygodniu taka informacja nie została podana. Kiedy zadzwoniliśmy dziś do sekretariatu poinformowano nas, że konkurs jest rozstrzygnięty, ale nie zostanie podane nazwisko osoby, która obejmie obowiązki prezesa. Dlaczego? - To nie jest jeszcze oficjalna informacja - ucina sekretariat SPK.

- Pan burmistrz przedstawi nową panią prezes Skoczowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego podczas wrześniowej sesji 22 września. Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej - stwierdza Krystian Mróz w rozmowie z naszą redakcją.

[Aktualizacja, 14 września, godz. 19.00]

Na stronie internetowej SPK ukazała się informacja z datą 8 września, że nowym prezesem Skoczowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego jest Katarzyna Nowakowska.

Komentarze: (12)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jestem przerażony takim postępowaniem. Po co pisze się te regulaminy i inne procedury - skoro i tak nikt ich nie stosuje. Informacja publicznie dostępna - pytam jaka? Skoro w dniu, kiedy miał być wynik konkursu-nikt nie był w stanie odpowiedzieć, nie było też żadnej informacji publicznie dostępnej o wybranym kandydacie. Dopiero po miesiącu znamy nazwisko. To jest lekceważenie i zakłamanie ludzi.

Ciekawe skąd Skubi wie, że SPK zatrudnia "niekompetentną sekretarkę"?

Ta, pewnie jest z ratusza :) A tak na poważnie, to jaka może ona być skoro mówi że powiedzieć nic nie może, a na stronie spk wisi info z imieniem i nazwiskiem prezeski? Skoro jest kompetentna, to faktycznie coś jest nie tak - nierzetelny artykuł. Ale stawiam na sekretarkę

Zdziwieni chachmęceniem ratusza?
A czego spodziewaliśta się po pseudokatolicko-pisowskiej ekipie?!...

Informacja z d**y. Dzwoniłem tam dziś i powiedzieli KATARZYNA NOWAKOWSKA. Ktoś się do roboty nie przykłada?

Dzwoniłeś więc po tym jak się dziennikarze zainteresowali tematem i jesteś wielce zadziwiony że informacja już odtajniona?:) Ktoś tu ma problemy z wyciąganiem wniosków :)

Widzę że ktoś zwęszył sensację, bo przepytał niekompetentną sekretarkę z tematyki która jej nie dotyczy. Na stronie spk jak byk napisane że wygrała katarzyna nowakowska...

Taaa na pewno, a pan z rady nadzorczej czemu dziś jeszcze nie chciał nazwiska podać i przekonuje, że oficjały dopiero na sesji, skoro niby na stronie internetowej już "jak byk" napisane? Na moje oko ktoś tu się nieładnie bawi, robi wodę z mózgu mieszkańcom, a przy okazji dziennikarzom. Fuj!

A z drugiej strony dlaczego ma się dziennikarzowi spowiadać skoro informacja jest ogólnie dostępna? Coś tu na tej gazecie codziennej widzę ostrą nagonkę na skoczowski magistrat. Jakoś tak politycznie jest. Fuj

Ale że co was dziwi? Że dziennikarze napisali, że ratusz leci w kulki i nagle informacja stała się dostępna? Przeczytali w internecie i na szybko odtajniono super tajną informację. Nic tak nie przyśpiesza ich roboty jak artykuł prasowy ;)

Ciekawe czy jest z Bielska :D

Mitomani ciąg dalszy !!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama