, piątek 21 czerwca 2024
Rusza remont Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu
Prócz prac remontowych, montażu kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych, w nowym ośrodku kultury odtworzona zostanie sala widowiskowa na 120 osób pełniąca również funkcję sali kinowej, powstaną dwie galerie sztuki, świetnie wyposażone, nowoczesne pracownie warsztatowe, a taras na dachu zostanie dostosowany do zajęć plenerowych.  fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Rusza remont Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu

red.mat.pras.
Rusza remont Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu


Rusza remont Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu


Rusza remont Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu

W miniony piątek (11 września 2020r.) Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek podpisał umowę na przebudowę i remont budynku socjalno-biurowo-usługowego wraz z adaptacją na Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu. To druga największa inwestycja tego roku, na realizację której z niecierpliwością czekają wszyscy mieszkańcy.

Prócz prac remontowych, montażu kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych, w nowym ośrodku kultury odtworzona zostanie sala widowiskowa na 120 osób pełniąca również funkcję sali kinowej, powstaną dwie galerie sztuki, świetnie wyposażone, nowoczesne pracownie warsztatowe, a taras na dachu zostanie dostosowany do zajęć plenerowych.

Uzyskane dofinansowanie z RPO WSL niemalże w całości pokrywa koszty tych działań, które wynoszą blisko 6 mln 900 tys. zł.

Wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma, która została głównym wykonawcą inwestycji – TBM Software Sp. z o.o. ma zakończyć swoje prace jesienią 2021 roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama