, piątek 21 czerwca 2024
Odnawialne źródła energii - przyjdź i dowiedz się więcej
Stowarzyszenie Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego organizuje dla mieszkańców poszczególnych gmin bezpłatne spotkania dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania do odnawialnych źródeł energii i wymiany pieców. fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Odnawialne źródła energii - przyjdź i dowiedz się więcej

red.mat.pras.
Inwestycja w odnawialne źródła energii to nie tylko sposób pozwalający zadbać o środowisko. To również metoda, dzięki której można oszczędzać. Od kilku lat bezkonkurencyjnym liderem na rynku odnawialnych źródeł energii jest wykorzystanie z energii słonecznej. Instalacja paneli fotowoltaicznych wiąże się ze sporą inwestycją, jednak można wziąć udział w programach i uzyskać dofinansowanie. Podobnie jest w przypadku wymiany pieców. Chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź na spotkanie.

Stowarzyszenie Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego organizuje dla mieszkańców poszczególnych gmin bezpłatne spotkania dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania do odnawialnych źródeł energii i wymiany pieców.
Terminy najbliższych spotkań:

23.08. godz. 16:00 - Strumień, GOK

24.08. godz.16:00 - Dębowiec, GOK Łączka

30.08. godz.16:00 - Goleszów, Sala Widowiskowa GOK

06.09. godz.16:00 - Brenna, Dom Zielin ”Przytulia”

08.09. godz.16:00 - Ustroń, Prażakówka

14.09. godz.16:00 - Wisła -

15.09. godz.16:00 - Hażlach, GOK Zamarski

16.09. godz.16:00 - Istebna, OSP Istebna

Jak wygląda takie spotkanie?

16:00 do 17:30 - informacja- szkolenie doradcy z WFOŚ lub innego podmiotu o dofinansowaniach na wymianę źródeł ciepła i instalację fotowoltaiki.
Po spotkaniach - szkoleniach istnieje możliwość konsultacji technicznych i prawnych dotyczących zezwoleń itp. z przedstawicielami firm zajmującymi się tego typu działalnością bądź produkcją odnawialnych źródeł energii z terenu naszego powiatu, tak by mieszkańcy na bieżąco mogli być z firmą w kontakcie.

Spotkania na temat uzyskania dofinansowania w sprawie fotowoltaiki i wymiany źródeł ciepła są organizowane przy współudziale i za zezwoleniem Gmin. Udział i porady są darmowe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama