, czwartek 22 luty 2024
Jest już pierwszy w tym roku numer magazynu Tramwaj Cieszyński!
Tramwaj Cieszyński w pierwszej kolejności trafił do przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe mieszczącej się w Cieszynie, przy ul. Menniczej 44. fot: MMDodaj do Facebook

Jest już pierwszy w tym roku numer magazynu Tramwaj Cieszyński!

MM
Ruszyła dystrybucja najnowszego, styczniowo-lutowego numeru magazynu Tramwaj Cieszyński. Na jakich przystankach tematycznych zatrzymał się tym razem miesięcznik Śląska Cieszyńskiego? W jakich kierunkach podążyli jego pasażerowie, czyli autorzy poszczególnych materiałów?

W pierwszym w tym roku numerze magazynu Tramwaj Cieszyński znalazło się ponad 20 artykułów, które otwiera tradycyjne słowo wstępu przygotowane przez Urszulę Markowską - redaktor naczelną miesięcznika. Podsumowuje ona miniony rok i roztacza możliwą wizję tego, co czeka nas wszystkich w najbliższych miesiącach. Artykuł "W Chinach kończy się właśnie Rok Szczura" dostępny jest już na stronie internetowej miesięcznika, gdzie po kilku tygodniach od premiery nowego numeru trafią także pozostałe materiały z pierwszego numeru magazynu.

W pierwszej kolejności magazyn trafił do przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie oprócz aktualnego numeru można odebrać także wcześniejsze numery miesięcznika. Od poniedziałku, 8 lutego Tramwaj Cieszyński dostępny będzie w wybranych miejscach dystrybucji na terenie całego powiatu cieszyńskiego. Pełna lista miejsc, do których trafi Tramwaj Cieszyński znajduje się TUTAJ.

Mimo iż Tramwaj Cieszyński jest bezpłatnym magazynem, to jego wydawca - fundacja Lokalsi - zachęca do wsparcia wydania kolejnych numerów. Można to uczynić np. poprzez wpłatę dowolnej kwoty w serwisie zrzutka.pl. - Chcesz wesprzeć wydanie kolejnego numeru miesięcznika Tramwaj Cieszyński? Nic prostszego! Dzięki Twojej wpłacie będziemy mogli bez obaw zaplanować publikację kolejnego numeru! Dla wpłacających przygotowaliśmy kilka nagród, wśród których znajdziecie rezerwację najnowszego numeru i jego osobisty odbiór lub wysyłkę aktualnego numeru pod wskazany przez Was adres. W ramach niniejszej zbiórki można także zamówić roczną prenumeratę naszego miesięcznika, a także skorzystać z jednej z dwóch opcji reklamy na jego łamach - czytamy w opisie zbiórki, która dostępna jest TUTAJ.

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru magazynu Tramwaj Cieszyński, a także zapoznania się z materiałem z poprzednich numerów. Wszystkie opublikowane na łamach magazynu materiały dostępne są na stronie www.tramwajcieszyski.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama