, sobota 13 lipca 2024
Czy Browar Zamkowy Cieszyn zostanie zamknięty?
Otwarty w 1846r. przetrwał do dzisiaj. Wiele lat historii i wielkie dziedzictwo tego miasta może pójść pod młotek. fot: wikipedia.plDodaj do Facebook

Czy Browar Zamkowy Cieszyn zostanie zamknięty?

UM
„Grupa Żywiec” wystawia na sprzedaż Browar Zamkowy Cieszyn. To już potwierdzona informacja, która zadziwiła nie tylko smakoszy piwa. Czy jest szansa na zmianę decyzji?

Otwarty w 1846r. przetrwał do dzisiaj. Wiele lat historii i wielkie dziedzictwo tego miasta może pójść pod młotek. Jeśli jednak do pierwszego kwartału 2021r. nie znajdzie nowego właściciela „Grupa Żywiec” planuje cieszyński browar zamknąć.

Będziemy informować o sprawie na bieżąco.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jestem wściekła (bo lepiej się tego nie da nazwać) na to co planuje zrobić z browarem w Cieszynie Żywiec. Przecież to browar o statusie dziedzictwa. Jeżeli go zamkną będę dokładnie sprawdzała czy jakaś marka nie jest pod Żywcem, ponieważ nie dam im już zarobić nawet złamanego grosza.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama