, piątek 21 czerwca 2024
Co z nowym harmonogramem robót na ul.Głębokiej?
Kiedy mieszkańcy otrzymają informację o nowym harmonogramie i zmianach w ruchu drogowym?  fot: UMDodaj do Facebook

Co z nowym harmonogramem robót na ul.Głębokiej?

UM
Co z nowym harmonogramem robót na ul.Głębokiej?


Co z nowym harmonogramem robót na ul.Głębokiej?


Co z nowym harmonogramem robót na ul.Głębokiej?

Od dłuższego czasu obserwujemy remont ul. Głębokiej mierząc się ze wszystkimi związanymi z tym utrudnieniami. Już kilka razy zapowiadano nowy harmonogram prac bo jak wiadomo, I etap miał być zakończony 30 listopada. Kilkakrotnie mówiono o zmianach terminów, jednak nadal konkretów nie ma. Kiedy zatem mieszkańcy otrzymają informację o nowym harmonogramie i zmianach w ruchu drogowym?

18 listopada - informacja otrzymana od rzecznik UM Katarzyny Koczwary

”Obecnie Miasto Cieszyn w porozumieniu z wykonawcą drogowych robót remontowych i gazownikami w ciągu najbliższych dni zaktualizuje harmonogram robót i poda go do wiadomości mieszkańców i przedsiębiorców. Zobowiązanie informowania o zmianach w przyjętym harmonogramie było i jest nadal realizowane.”

26 listopada - na stronie facebookwej UM podano taką informację:

„Omówiono konieczność wprowadzenia zmian w przyjętej organizacji ruchu w celu poprawy bezpieczeństwa. Nowa organizacja ruchu będzie miała na celu ograniczenie przejazdu przez teren budowy. Nowa organizacja ruchu jest w trakcie przygotowywania i zostanie wprowadzona najszybciej jak to możliwe, po zatwierdzeniu przez służby w tym m.in. Policję i Straż Miejską. Szczegóły podamy wkrótce.”

Informacja z dnia 11.12.2020 na stronie UM

„Ze względu na opóźnienia wynikające z przyczyn niezależnych inwestora (miasta Cieszyn), w tym związanych z nieprzewidywaną kolizją z gazociągiem i koniecznością jego przebudowy przez Zakład Gazowniczy, nastąpiło opóźnienie w realizacji przyjętego harmonogramu robót.
Obecnie trwa ustalanie nowego harmonogramu, który uwzględnia także planowaną nową organizację ruchu na ul. Głębokiej i ulicach przyległych. Za utrudnienia – przepraszamy. Postaramy się zamieścić aktualny harmonogram tak szybko, jak będzie to możliwe.”

Czekamy zatem na kolejne informacje. Trzeba mieć nadzieję, że wkrótce coś jednak zostanie ustalone....

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama