, piątek 23 luty 2024
Przedświąteczna zbiórka dla Domów Dziecka z Powiatu Cieszyńskiego
Przedświąteczna zbiórka dla Domów Dziecka z Powiatu Cieszyńskiego.  fot: depositphotos.plDodaj do Facebook

Przedświąteczna zbiórka dla Domów Dziecka z Powiatu Cieszyńskiego

UM
Skutki pandemii koronawirusa odczuwa każdy z nas. Pogorszyła się również sytuacja dzieci w Domach Dziecka i placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Do tej pory placówki mogły liczyć na wsparcie darczyńców czy przedsiębiorców, którzy teraz często sami borykają się z trudną sytuacją finansową. W efekcie domom dziecka brakuje wszystkiego. Ośrodkom można jednak pomóc, biorąc udział w zbiórce słodyczy, żywności czy środków czystości.

Przedświąteczna zbiórka dla Domów Dziecka

Przedświąteczna zbiórka wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Powstała z inicjatywy Fundacji „Lokalsi” i Klubu Radnych „Siła”, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Celem jest uzbieranie jak największej ilości produktów i pomoc placówkom opiekuńczym.

Jak można pomóc?

Tak naprawdę potrzebne jest wszystko. Potrzeby, jakie wypisują placówki i opiekunowie dzieci zaczynają się od chemii, proszków, akcesoriów do sprzątania, kosmetyków do codziennego użytku dla wychowanków, produktów spożywczych, przetworów i słodyczy. Wielu z nas ma w domu również sporo rzeczy, którymi może się po prostu podzielić: gier, kart, zeszytów, książek, kosmetyków. Liczy się każda pomoc.

Jeśli chcesz pomóc zrób paczkę i dostarcz ją do siedziby Fundacji „Lokalsi” na ul. Menniczą 44 w Cieszynie. Zbiórka rzeczy odbywa się do 22 grudnia, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00- 17:00.

Więcej informacji pod nr: 608 060 395

Wszystkie zebrane rzeczy trafią do Domów Dziecka w Powiecie Cieszyńskim.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama