, poniedziałek 27 maja 2024
Cieszyn: Koniec prac na ul. Głębokiej?
W zaktualizowanym pod koniec września harmonogramie prac dotyczącym przebudowę ul. Głębokiej w Cieszynie, czytamy iż dziś tj. 30 października mija termin zakończenia prac. fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Cieszyn: Koniec prac na ul. Głębokiej?

REDAKCJA
Cieszyn: Koniec prac na ul. Głębokiej?


Cieszyn: Koniec prac na ul. Głębokiej?

W zaktualizowanym pod koniec września harmonogramie prac dotyczącym przebudowy ul. Głębokiej w Cieszynie, czytamy iż dziś tj. 30 października mija termin zakończenia prac w ramach IV i V etapu obejmującego odcinek od ul. Stary Targ, przez ul. Olszaka do cieszyńskiego rynku. Jak w praktyce wygląda postęp prac w tym miejscu?

W ostatnim dniu ujętym w harmonogramie nic nie wskazuje, by dziś tj. 30 października prace miały się zakończyć. Na wysokości Starego Targu spotkać można materiały budowlane, które nie wskazują na koniec prac. Podobnie jest na kolejnym odcinku w pobliżu ul. Olszaka, a także przy samym rynku. Wszystko wskazuje więc na to, że jeszcze kilka dni trzeba będzie poczekać na całkowite zakończenie prac.

Według tego samego harmonogramu do 4 listopada powinny być zakończone prace związane z małą architekturą oraz montażem urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama