, niedziela 26 maja 2024
Cieszyn: Konsultacje społeczne strategii rozwoju edukacji
W najbliższą środę, 3 listopada o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 5 w Cieszynie odbędą się konsultacje społeczne dokumentu: "Strategia rozwoju oświaty dla miasta Cieszyna na lata 2021-2026" . fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Cieszyn: Konsultacje społeczne strategii rozwoju edukacji

REDAKCJA
W najbliższą środę, 3 listopada o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 5 w Cieszynie odbędą się konsultacje społeczne dokumentu: "Strategia rozwoju oświaty dla miasta Cieszyna na lata 2021-2026" . Podczas najbliższego spotkania, swoją obecność zapowiedziała burmistrzyni Cieszyna Gabriela Staszkiewicz. Będzie więc to dobra okazja, by dopytać o nurtujące kwestie związane z oświatą w Cieszynie.

Podczas najbliższego spotkania, swoją obecność zapowiedziała burmistrzyni Cieszyna Gabriela Staszkiewicz. Będzie więc to dobra okazja, by dopytać o nurtujące kwestie związane z oświatą w Cieszynie.

- Konsultacje społeczne to szansa, by przyjść i wyrazić swoje zdanie o dokumencie strategii oraz zaprotestować przeciwko cięciom finansowym w cieszyńskiej oświacie, jakie ten dokument proponuje. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematem. Pamiętajmy, że MIASTO TO MY! - zachęcają do udziału w konsultacjach aktywiści związani z ruch na rzecz pozytywnych zmian w szkole "Szkoła cieszy-n".

Kolejne spotkania konsultacyjne będą odbywać się w pozostałych cieszyńskich szkołach podstawowych, co tydzień, w środę (z wyjątkiem 10 listopada) oraz jedno lub dwa spotkania zostaną zorganizowane w przedszkolach. Z zapisami "Strategia rozwoju oświaty dla miasta Cieszyna na lata 2021-2026", można zapoznać się tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama