, czwartek 11 sierpnia 2022
Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada i specjalna linia autobusowa
Od 28 października do 2 listopada obowiązuje zmiana organizacji ruchu, która polega na przeznaczeniu na dodatkowe 60 miejsc parkingowych pasa drogowego wzdłuż ul. Katowickiej.  fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada i specjalna linia autobusowa

REDAKCJA
Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada i specjalna linia autobusowa

MAPKA ORIENTACYJNA - lokalizacja parkingów w rejonie Cmentarza Komunalnego w Cieszynie.


Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada i specjalna linia autobusowa

Rozkład jazdy specjalnej linii autobusowej.

Od 28 października do 2 listopada obowiązuje zmiana organizacji ruchu, która polega na przeznaczeniu na dodatkowe 60 miejsc parkingowych pasa drogowego wzdłuż ul. Katowickiej. Dla odwiedzających cieszyński cmentarz wyznaczonych zostało jeszcze kilka miejsc, w których będzie można zaparkować swój samochód. Miasto zachęca także do korzystania ze specjalnej linii autobusowej, która 1 listopada wahadłowo będzie kursować pomiędzy Cmentarzem Komunalnym a osiedlem Podgórze.

Miejsca parkingowe w rejonie Cmentarza Komunalnego w Cieszynie zlokalizowane zostały na terenie placu Targowiska Miejskiego, na pasie drogowym wzdłuż ul. Katowickiej, przy północnej bramie cmentarza, a także na ulicy Węgielnej. Jak informuje cieszyński magistrat, dla odwiedzających cieszyński cmentarz, na wysokości Działu XIII utworzona zostanie dodatkowa furtka umożliwiająca wejście na teren cmentarza.

Oprócz wskazania miejsc parkingowych, miasto zachęca także do korzystania ze specjalnej linii autobusowej, która 1 listopada wahadłowo będzie kursować pomiędzy Cmentarzem Komunalnym a osiedlem Podgórze.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama