, sobota 16 stycznia 2021
Konsultacje społeczne w sprawie Katowickiej
Spotkanie zaplanowane zostało na dzień 8 czerwca 2018r. (piątek) o godzinie 17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w Cieszynie. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Konsultacje społeczne w sprawie Katowickiej

red.
Mieszkańcy Cieszyna spotkają się z przedstawicielami władz Urzędu Marszałkowskiego w Województwie Śląskim w ramach konsultacji społecznych dotyczących prowadzonego przez Zarząd Dróg w Katowicach remontu drogi DW938.

Spotkanie zaplanowane zostało na dzień 8 czerwca 2018 r. (piątek) o godzinie 17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w Cieszynie, przy ul. Katowickiej 68. Celem konsultacji jest przedstawienie stanowiska mieszkańców dotyczącego prowadzonego remontu drogi DW938 w Cieszynie oraz uzyskanie informacji od zarządcy drogi oraz lokalnych władz, na temat planowanych prac remontowych i rozwiązań związanych z ruchem samochodów ciężarowych o masie powyżej 12 ton w czasie trwania remontu i po jego zakończeniu.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Nie rozumiem jak można wpuszczać TIR-y na taki remont. Czy byłby problem jakby jeździły ekspresówką do Skoczowa?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama