, sobota 4 lipca 2020
Dwa mosty w Wiśle do remontu
Koszt całego zadania to ok. 2,9 mln zł. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Dwa mosty w Wiśle do remontu

KT
Dwa mosty w Wiśle do remontu

Rozpoczyna się rozbudowa drogi powiatowej nr 2673 S w Wiśle wraz z remontem mostu nr 11 nad potokiem Łabajów oraz mostu nr 12. Prace powinny się zakończyć pod koniec listopada 2018 roku.

Plan prac przewiduje się rozbiórkę mostu nr 11 oraz budowę nowego, podobnie jak mostu nr 12. Przeprowadzona zostanie również korekta dojazdów, wykonanie jednostronnego chodnika, odcinka kanalizacji deszczowej i poręczy. Ponadto wyremontowane zostanie skrzyżowanie z drogą gminą – ul. Os. Mrózków. Koszt całego zadania to ok. 2,9 mln zł. Zostanie ono dofinansowane z budżetu państwa ze środków rezerwy subwencji ogólnej, które dla tej inwestycji wynoszą 1,3 mln zł. Resztę kosztów pokryje budżet powiatu.

Informacje o bieżących utrudnieniach będą dostępne na stronie internetowej Starostwa, PZDP, jak również Urzędu Miejskiego w Wiśle.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama