, sobota 7 grudnia 2019
Chybie: bezpłatne porady prawne
Wszystko to dla osób niepełnosprawnych, które będą mogły korzystać bezpłatnie z porad różnych specjalistów. fot: Gmina ChybieDodaj do Facebook

Chybie: bezpłatne porady prawne

DR
15 lutego br. wójt gminy Chybie, Janusz Żydek nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem na Rzecz Integracji TRIANON PL z siedzibą w Cieszynie. Wszystko to dla osób niepełnosprawnych, które będą mogły korzystać bezpłatnie z porad różnych specjalistów.

Dzięki temu porozumieniu w Chybiu powstał zamiejscowy punkt w ramach Regionalnego Ośrodka Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych prowadzony w ramach projektu „Działalność Międzyregionalnego Centrum Informacji i Wsparcia Osób z niepełnosprawnościami”, współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Już od marca tego roku osoby niepełnosprawne i osoby z ich otoczenia będą mogły korzystać z pomocy takich specjalistów jak: prawnik, psycholog, czy doradca zawodowy. Wszelkie udzielane porady są bezpłatne. Harmonogram funkcjonowania Punktu będzie znany w przyszłym tygodniu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama