, poniedziałek 20 stycznia 2020
Spotkanie członkowskie Miedzygminnej Strefy Gospodarczej
Przedstawione zostały parametry i atuty wszystkich terenów inwestycyjnych gmin członkowskich. fot: Gmina ChybieDodaj do Facebook

Spotkanie członkowskie Miedzygminnej Strefy Gospodarczej

DR
13 lutego 2017 roku w Urzędzie Gminy w Chybiu nastapiło spotkanie przedstawicieli gmin członkowskich Międzygminnej Strefy Gospodarczej, o której pisaliśmy w ostatnim czasie na naszym portalu.

Cieszyn reprezentował wiceburmistrz Aleksander Cierniak oraz Błażej Zburzycki z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami z Urzędu Miejskiego w Cieszynie. Kolejnymi uczestnikami byli wiceburmistrz Andrzej Bubnicki oraz Sylwia Żabińska z Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego ze Skoczowa, wójt Dębowca - Tomasz Branny, a także wójt Chybia Janusz Żydek wraz z sekretarzem Andrzejem Burą.

Podczas spotkania omówione zostało wspólne działanie, wiążące się z podpisanym 18 stycznia 2017 porozumieniem, dzięki któremu powstała tzw. Międzygminna Strefa Gospodarcza. Przedstawione zostały parametry i atuty wszystkich terenów inwestycyjnych gmin członkowskich. Rozmowy dotyczyły również tworzonej strony internetowej, udziale w targach oraz innych możliwościach przyciągnięcia inwestorów.

Jak informuje Urząd Gminy, Chybie chce w ten sposób zwiększyć zainteresowanie inwestorów terenami byłych pól irygacyjnych we Frelichowie oraz zoptymalizować koszty promocji i obsługi terenów gospodarczych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama