, piątek 25 maja 2018
Podpisano porozumienie Międzygminnej Strefy Gospodarczej
Strefa pomoże w zoptymalizowaniu kosztów promocji i obsługi terenów gospodarczych. fot: Gmina ChybieDodaj do Facebook

Podpisano porozumienie Międzygminnej Strefy Gospodarczej

18 stycznia 2017 roku podpisano porozumienie w sprawie nawiązania współpracy pomiędzy gminą Cieszyn, Dębowiec, Hażlach, Skoczów oraz Chybie. Dzięki temu porozumieniu powstała tzw. Międzygminna Strefa Gospodarcza.

Utworzenie Strefy ma celu stworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju nowoczesnej i konkurencyjnej gospodarki na terenie gmin Partnerów, poprzez wspracie napływu inwestycji zewnętrznych. Ponad to celami strategicznymi utworzenia Strefy jest zwiększenie inwestycji, zapewnienie inwestorom i podmiotom regionalnym profesionalnego wsparcia poprzez konsulting inwestycyjny, a także promocja gospodarcza w kraju i za granicą.

Strefa pomoże w zoptymalizowaniu kosztów promocji i obsługi terenów gospodarczych. Ma się ona przyczynić również do ukształtowania wizerunku samorządów przyjaznych, odpowiedzialnych i otwartych na współdziałanie.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Błagam władze Cieszyna i całego powiatu - zróbcie wszystko żeby pozyskać inwestorów dla stolicy regionu bo tu zaraz wszyscy powyjeżdżają

Jak inwestorzy będą tak traktowani przez władze Cieszyna jak inwestor Galerii Stela to na pewno inni będą się bić, żeby tutaj cokolwiek budować. A nawet jeśli tacy wariaci się znajdą to gdzie mają inwestować, jak w Cieszynie nie ma nawet najmniejszej strefy przemysłowej? Są za to plany zagospodarowania pozwalające na budowę aquaparku na Gułdowach. Śmiech, a za razem żenada!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama