, środa 25 grudnia 2019
Rusza budowa chodnika przy ul. Wyzwolenia
26 stycznia br. w Urzędzie Gminy w Chybiu nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy w/w wykonawcą robót, a gminą Chybie oraz oficjalne przekazanie placu budowy.  fot: Gmina ChybieDodaj do Facebook

Rusza budowa chodnika przy ul. Wyzwolenia

mat.pras.
16 stycznia 2017 r. został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony dotyczący wyłonienia wykonawcy zadania „Budowa chodnika dla pieszych ze ścieżką rowerową przy ul. Wyzwolenia na odcinku od ul. Kobieli do km 0+803 (tj. do sklepu Lewiatan)”. Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę złożoną przez M-SILNICE a.s. z Republiki Czeskiej oferująca realizację inwestycji za cenę ryczałtową brutto 848 700,00 zł.

26 stycznia br. w Urzędzie Gminy w Chybiu nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy w/w wykonawcą robót, a gminą Chybie oraz oficjalne przekazanie placu budowy. Umowę, w imieniu gminy Chybie podpisał wójt gminy – Janusz Żydek, natomiast ze strony wykonawcy – dyrektor Oddziału w Polsce Stefan Orlej. W zakres robót tej długo wyczekiwanej inwestycji wchodzą m.in. roboty rozbiórkowe, przebudowa kolidującej sieci telekomunikacyjnej, przebudowa ogrodzeń prywatnych posesji, budowa kanalizacji deszczowej wraz z przebudową przepustu, budowa ciągu pieszo-rowerowego i zjazdów na posesje. Prace mają zostać zakończone do końca sierpnia br.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Zgadzam sie, jest gorzej niz przed remontem. To byla firma z Czechowic - zero kompetencji. Powinni za darmo teraz naprawiac to co zniszczyli.

Żeby tylko Chybie miało tym razem więcej szczęścia do wykonawcy niż na ul. Bielskiej. Wykonawca tego chodnika powinien na zawsze zniknąć z rynku.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama