, środa 19 luty 2020
Jubileuszowy Koncert z udziałem „Grupy MoCarta” w Cieszynie
To będzie pełen wzruszeń i uśmiechu koncert. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Jubileuszowy Koncert z udziałem „Grupy MoCarta” w Cieszynie

20 lat temu nad Olzą zaczęła się historia Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem”. Z tej okazji już 14 września w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbędzie się Jubileuszowy Koncert z udziałem „Grupy MoCarta”.

Każdego dnia stowarzyszenie mierzy się z trudnymi tematami, takimi jak bezdomność, przemoc, samotne macierzyństwo, traumatyczne i skrajnie kryzysowe sytuacje. Każdego roku z różnych form wsparcia stowarzyszenia korzysta ok. 600 osób.

Za każdą udzieloną pomocą stoi wsparcie życzliwych ludzi i stałych darczyńców. Dziękując za te dwadzieścia lat życzliwości, z okazji tej okrągłej rocznicy odbędzie się Jubileuszowy Koncert z udziałem „Grupy MoCarta”. Będzie to więc spotkanie pełne uśmiechu. A to właśnie uśmiech w trudnej codzienności jest nieocenioną wartością terapeutyczną zarówno dla ludzi, jak i pracowników.

Dla stowarzyszenia te 20 lat to przede wszystkim zmiany łez w uśmiech, apatii w aktywność, a beznadziejnej sytuacji w prostą drogę. To ponad 7300 dni walki, która często niewidoczna, potrafi zmienić ludzkie losy i nadać życiu sens.

Na pełen wzruszeń i uśmiechu koncert zapraszamy 14 września o godz. 18.00 do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jestem fanem krótkich i treściwych informacji.W obecnym świecie,kiedy zewsząd atakowani jesteśmy różnego rodzaju informacjami to do czytania można zachęcić internautów wyłącznie krótką informacją.Tak trzymać ! ! ! pani Uma

A na konkurencyjnym portalu ktoś napisał w sprawie projektu realizowanego przez Być Razem w Skoczowie dla bezrobotnych - że lepiej być bezrobotnym niż pracować dla Być Razem - czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy tam????

Zapraszam do przejrzenia komentarzy dotyczących Stowarzyszenia pod artykułem na innym portalu.
Chyba nie jest tak słodko i różowo:

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama