, poniedziałek 18 października 2021
Zatrzymano sprawcę napadu na salon gier
Śledczy ze strumieńskiego komisariatu analizowali zebrany materiał dowodowy, prowadzili pracę operacyjną i typowali osoby, które mogłyby dopuścić się takiego czynu. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Zatrzymano sprawcę napadu na salon gier

SM/KPP CIESZYN
Strumieńscy policjanci ustalili tożsamość i zatrzymali 23-latka, który w lipcu dopuścił się rozboju w centrum miasta. Mężczyzna najpierw przegrał pieniądze na automatach w salonie gier, a później postanowił je odzyskać. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy 6 lipca w centrum Strumienia. Pracownik salonu gier zręcznościowych został zaatakowany przez klienta, który od jakiegoś czasu grał na automatach. - Mężczyzna przegrał dużą sumę pieniędzy i postanowił je odzyskać. Groził pracownikowi obsługi żądając zwrotu przegranej kwoty. Doszło między nimi do szarpaniny. Sprawca skradł kilkaset złotych, laptop i uszkodził jeszcze telewizor. Po napaści mężczyzna uciekł w nieznanym kierunku - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Poszkodowany powiadomił miejscową policję, która rozpoczęła poszukiwania sprawcy. Śledczy ze strumieńskiego komisariatu analizowali zebrany materiał dowodowy, prowadzili pracę operacyjną i typowali osoby, które mogłyby dopuścić się takiego czynu. Miesiąc później policjanci ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali go. Podejrzany to 23-letni mieszkaniec Strumienia. Nie był wcześniej karany. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Wkrótce o jego losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama