, poniedziałek 18 października 2021
Na ile bezpieczny był ostatni weekend?
W całym garnizonie zatrzymano łącznie 11 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa zatrzymali na drogach 9 pijanych kierowców.  fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Na ile bezpieczny był ostatni weekend?

Podczas długiego weekendu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji przeprowadzili kilkaset interwencji.

Policyjne działania pod nazwą "Bezpieczny weekend", rozpoczęły się w czwartek rano i zakończyły się w niedzielę wieczorem. - Podczas kilkudniowej akcji na drogach powiatu cieszyńskiego doszło do 1 wypadku drogowego i 14 kolizji. Wczoraj po godz. 14.00 w Brennej na ul. Wyzwolenia w wyniku wypadku ucierpiał 44-letni rowerzysta. Wstępne ustalenia wskazują, że 23-letni kierujący mitsubishi, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił rowerzyście pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Poszkodowany doznał złamania obojczyka i głowy. Obaj uczestnicy zostali poddani badaniu stanu trzeźwości. Kierowca samochodu był trzeźwy, natomiast kierujący jednośladem miał ponad 0,4 promila alkoholu w organizmie - wymienia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Jak informuje rzecznik, w czasie długiego weekendu policjanci odnotowali 4 kradzieże i 4 włamania. W całym garnizonie zatrzymano łącznie 11 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa zatrzymali na drogach 9 pijanych kierowców.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama