, niedziela 17 października 2021
Cieszyn: Pożar stodoły w Krasnej
Pożar wybuchł krótko przed północą w nocy z 12 na 13 sierpnia. fot: Piotr BuławaDodaj do Facebook

Cieszyn: Pożar stodoły w Krasnej

SM
Cieszyn: Pożar stodoły w Krasnej

Autorem wszystkich fotografii jest nasz Czytelnik - Piotr Buława, który większość zdjęć wykonał jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

Ponad cztery godziny trwała akcja gaśnicza przy ul. Mlecznej w Cieszynie. W pożarze, który wybuchł krótko przed północą w nocy z 12 na 13 sierpnia, całkowitemu spaleniu uległa stodoła.

- Gdy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia pożarem objęta była cała konstrukcja stodoły - informuje Michał Swoboda, rzecznik cieszyńskich strażaków, który wyjaśnia, iż po ugaszeniu pożaru strażacy rozebrali pozostałości drewnianej konstrukcji stodoły oraz zabezpieczyli znajdującą się w budynku słomę. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej.

Przyczyna pożaru nie została jeszcze ustalona. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Cieszyna. Wstępne straty oszacowano na kwotę 100 tys. zł.

W naszej galerii znajdują się zdjęcia obrazujące rozmiar pożaru w Cieszynie-Krasnej. Autorem wszystkich fotografii jest nasz Czytelnik - Piotr Buława, który większość zdjęć wykonał jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama