, poniedziałek 20 maja 2024
Halinka Mlynkova: Jestem to winna tym stronom (Relacja z castingu do programu TVP2 "Bitwa na głosy")
Halina Mlynkova w wielkim skupieniu przysłuchiwała się uczestnikom. Dodaj do Facebook

Halinka Mlynkova: Jestem to winna tym stronom (Relacja z castingu do programu TVP2 "Bitwa na głosy")

KATARZYNA KOCZWARA, zdjęcia: MACIEJ KŁEK
Halinka Mlynkova: Jestem to winna tym stronom (Relacja z castingu do programu TVP2 "Bitwa na głosy")

Bliźniacy Tomek i Romek Sajewicz na casting przyjechali specjalnie z Gliwic. Dostali się do chóru Mlynkovej.


Halinka Mlynkova: Jestem to winna tym stronom (Relacja z castingu do programu TVP2 "Bitwa na głosy")

Zdzisław Boguda ze Skoczowa w udziale w programie widzi szansę na spełnienie marzeń.


Halinka Mlynkova: Jestem to winna tym stronom (Relacja z castingu do programu TVP2 "Bitwa na głosy")

Uczestnicy castingu musieli pokonać stres związany z obecnością kamer.


Halinka Mlynkova: Jestem to winna tym stronom (Relacja z castingu do programu TVP2 "Bitwa na głosy")

Halina Mlynkova pojawiła się w drugim dniu castingu w Cieszynie.

Halina Mlynkova wybrała skład swojej grupy. Razem z 16 osobami będzie reprezentować Cieszyn i okolice w najnowszym programie TVP2 \"Bitwa na głosy\". Kto ostatecznie otrzymał szansę zaprezentowania się przed ogólnopolską publicznością, przekonamy się 5 marca, podczas pierwszego odcinka na żywo. Byliśmy na castingach, prezentujemy pierwszych uczestników.
9 i 10 lutego w Cieszynie gościła ekipa telewizyjna. Pierwszy casting odbył się w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy". Zainteresowanie zaskoczyło producentów. Jak się dowiedzieliśmy, chętnych było więcej niż np. w Katowicach. Halina Mlynkova uczestniczyła dopiero w drugim tzw. ścisłym castingu w teatrze im. A. Mickiewicza. Spośród ponad 30 osób wybrała 16, które tworzą jej chór.

Dla Zdzisława Boguda to droga do spełnienia marzenia o śpiewaniu. - Muzyka jest moją pasją, śpiewam od dziecka. To jest to, co chciałbym robić w życiu. Mam nadzieję, że rozwinę tu moje wokalne skrzydła, że ktoś zapuka w końcu do moich drzwi i powie: tak, chcemy cię - wyznał uczestnik programu ze Skoczowa.

POLECAMY: Kultura na Śląsku Cieszyńskim

Bliźniacy Tomek i Romek Sajewicz na casting przyjechali specjalnie z Gliwic. Od 10 lutego Cieszyn stał się ich szczęśliwym miastem. - Śpiewamy odkąd pamiętamy, zawsze razem. Mamy duże doświadczenie w śpiewaniu na koncertach różnego typu, graliśmy jako support przed różnymi gwiazdami, np. Piaskiem czy zespołem Perfect. Kiedyś mieliśmy zespół. Teraz występujemy sami - wyjaśniają i zdradzają swoje motywacje: - Naszym marzeniem jest wejście w show biznes. Dlatego tutaj jesteśmy. Szczerze mówiąc, pierwszy raz jesteśmy w Cieszynie. Od teraz to nasze szczęśliwe miasto.

Karolina Kidoń docenia formułę tego programu. Ma już pewne doświadczenie. 10 lat tamu była finalistką programu TVN "Droga do gwiazd". Z humorem podzieliła się swoimi spostrzeżeniami: - Tu nie jest tak, jak w "Idolu", "X-Factorze" czy innym potworze, że komisja ocenia wszystko tylko nie śpiewanie. Myślę, że może być zabawnie. I jednocześnie zauważyła: - Jeśli uda mi się dostać, będę ze znajomymi. Nasz region nie jest duży, my się tu w większości wszyscy znamy.

PISALIŚMY: Cieszyn i Halina Mlynkowa wystąpią w "Bitwie na głosy"

W chwili naszej rozmowy Karolina nie wiedziała jeszcze, czy dostała się do programu.

Halina Mlynkowa, która będzie czuwać na grupą uczestników z Cieszyna, zdecydowała się na udział w tym medialnym przedsięwzięciu z kilku powodów. - Jestem to winna tym stronom. Tu się wychowałam, tu zostawiłam wspomnienia, wspaniałe emocje. Często o tym opowiadałam, nigdy nie miałam okazji tego pokazać. Dla mnie ważne jest również w tym programie to, że dajemy nadzieję grupie ludzi, która marzy o śpiewaniu na dużej scenie. Mogą zaistnieć, pokazać się i spełnić swoje pragnienia. Mogą także spełnić marzenia osób potrzebujących. 100 tysięcy złotych wygranej będzie przeznaczonych na cel charytatywny - wyznała gwiazda.

Dla Haliny to także powrót w rodzinne strony. Cieszy się na spotkania, także te muzyczne, ze znajomymi. - Jest kolega, do którego nie miałam żadnych namiarów, po cichu liczyłam, że się dowie i przyjdzie na casting. I faktycznie jest. Niezwykle się cieszę - powiedziała nam wokalistka z Zaolzia.

Ekipa z Cieszyna ma szansę być grupą międzynarodową. Wszystkie próby przed programami na żywo będą odbywać się w Cieszynie. Będzie to także okazja do zaprezentowania Śląska Cieszyńskiego i jego specyfiki widzom z całego kraju. - Z tego co widzę, ludzie się tutaj dogadują, lubią. Od kiedy są otwarte granice, jeszcze bardziej się między sobą wymieszali. Liczę na to, że nasz chór pokaże, jak ten teren jest wyjątkowy. Nie tylko przez to, że ma trzy języki - gwarę, język polski i czeski, ale ma także ogromną mądrość, niesamowitą kulturę, którą ma w sobie. Mam nadzieję, że pokażemy to w piosence i w materiałach - wyznała z entuzjazmem Halina Mlynkova.
Komentarze: (57)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

KIEDY BĘDZIE 2 EDYCJA BITWY NA GŁOSY

HALINKA POWINNA WYGRAĆ ZE SWOIMI CIACHAMI ZNACZY Z BLIŻNIAKAMI

TOMEK I ROMEK są najlepsi i najprzystojniejsi CHCIAŁABYM SIĘ Z WAMI ZAPRZYJAŻNIĆ SPOTKAĆ JESTEŚCIE ŻONACI

naprawde dobrze śpiewają tomek i romek ostatnio mi sie śnili

kocham tomka i romka sajewicz

skoda ze halina odpadła z tymi dwoma przystojnymi blizniakami tomek i romek sajewicz

SZCZYPIOR JEST THE BEST

Romek i ATomek to dwaj artyści ,którzyśpiewają od kołyski a awój zespół mieli chyba w podstawówce a w liceum to na pewno więc Halinka wie co robi wybierając ludzi co nie padną w boju tylko będą walczyc ,Może dzieki nim Gliwice głosowało na Cieszyn

BLIŻNIACY Z GLIWIC SA REWELACYJNI.SŁYSZAŁAM ICH JUŻ DUZO WCZEŚNIEJ.BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO ŻE WYGRALI CASTING U PANI MŁYNKOWEJ.ŻYCZĘ TEMU ZESPOŁOWI SUKCESU.TYM CHŁOPAKOM NAPRAWDĘ SIĘ TO NALEŻY.

Wars ty pewnie jesteś płatnym pachołkiem konkurencji!!!

Wars, niechętnie:-) ale się z Tobą zgadzam. Z Tobą czasami trudno ale można dyskutować, natomiast buraki trzeba edukować. Nie wiem, czy jakbyśmy wzięli całą naszą cieszyńską kadrę naukową, czy by pomogło. Ja myślę, że nie. Ale próbować trzeba.

Mlynkova ma w dupie ludzi z Tela. Jest wyrobnikiem i najemnikiem TVP wiec tańcuje jak jej zagrają. Do żici z tym gównem ! Oszukali Nas - LUDZI STELA.

Myślę ,że środowisko muzyczne po obu stronach Olzy zna się bardzo dobrze. Spotykają się przy róznych okazjach.Mają doskonałe rozeznanie co do wartości talentów muzyczno-estradowych swoich wychowanków. Nauczyciele muzyki,kierownicy zespołów, dyrektorzy szkół muzycznych- sądze ,że potrafią wytypować z powodzeniem tych ,którzy zasługiwali na to by znaleźć się w szerokiej ekipie finałowej- to po części ujawnione już talenty muzyczne. Dobór tej 16 był już podyktowany scenariuszem przyszłej imprezy -zatem nie koniecznie najlepsi glosowo ale także ci co są sceniczni ,oponowani radzący sobie z tremą no i dający sobie coś powiedzieć w czasie współpracy.Dlatego sądzę ,że Pani Halina Młynkowa wykorzystała wszystkie możliwości by w stosunkowo krótkim czasie dobrać jaknajwłasciwszy zespół ludzi. Będzie OK.

Program ma być również okazją do zaprezentowania regionu przez uczestników. Ciekawe jak zaprezentują go osoby które w życiu nie były na Śląsku Cieszyńskim, nie znają jego kultury, tradycji, historii i nie czuja związku emocjonalnego z tym miejscem. Totalna klapa organizatorów. Zespół miał być międzynarodowy (polsko-czeski) a po czeskiej stronie nikt nie słyszał o castingu. Fajnie by było jakby wzięli ludzi z różnych stron Śląska Cieszyńskiego, ale widać uznali że u nas nie ma ciekawych ludzi i woleli wziąć z Górnego.

fan warsa czyli Wars pisze już sam do siebie :D Śmiech, żenada ! Wars z bliźniokami won do gliwic !

Nie przejmuj się komentarzami uszczypliwymi w Twoim kierunku! Przecież pod rożnymi nickami ukrywa się jedna i ta sama wyjątkowo prymitywna osoba - sam wiesz kto! Niedawno wytknąłeś jej trochę grzechów publicznie więc znając tą osobę wszystko jest jasne, pozdrawiam, fan Wars-a.

Monika ,nie myśl kroczem.

Te Wars ty też chyba nie jesteś STELA co?Bo jakoś tak dziwnie bronisz nie naszych.Piszesz dziwne wywody na temat głosowania.Ty chyba nie spałeś dzisiejszej nocy.

Ta sprawa ma także i inny aspekt. Sposób głosowania w "bitwie na glosy". Domyślam się ,że głosować będą telewidzowie i wskazywali kto ma wygrać.W konfrontacji Cieszyna z Warszawą czy Lublinem gdyby wszyscy kierowali się lokalnym patriotyzmem Cieszyn jest bez szans. Formując ekipę z ludzi utalentowanych - o nieprzeciętnych glosach nalezało sięgnąć daleko poza obszar cieszyńskiego -zwiększając tym samym obszar z którego moga spływać glosy popierające ekipę pani Młynkowej. A że ta impreza ma zarobić zatem głosowanie będzie przez SMS-y- kierunek podejścia do sprawy Pani Młynkowej jest jaknajbardziej racjonalny. Wszyscy zawiedzeni frustraci z castingu ,nie są bez szans w kolejnych edycjach tego programu- więc proponuję zakończyć te żenujące wypowiedzi. Trzeba umieć pogodzić się z decyzjami podjętymi w czasie wyłaniania ekipy.

Wcale bym się nie zdziwił jak większość wybranych z 16 osobowej grupy nie będzie pochodziła z Cieszyna i okolic.Warunek był jasno napisany że udział w castingu biorą osoby z Cieszyna i okolic,a nie z Gliwic czy jeszcze z innych nie związanych ze Śląskiem Cieszyńskim miejscowości.No ale tak jak piszą inni przekręty muszą być już na samym początku.Żenada i fausz.

Wars - wytrzeźwiej i w poniedziałek szybko do poradni zdrowia psychicznego jełopie. Mlynkova dała ci kiedyś autograf skoro tak jej bronisz :) śmiech na sali !

nasłuchałeś się paterka na kazaniu czy ci jeszcze po wczorajszej flaszce szumi w głowie, że tak bulczysz?

w końcu muszę się z godzić z Warsem:)

Myślę ,że w tej sprawie warto się wczytać w to co przekazuje nam Pani Halina Młynkowa. Dla nas ona zawsze będzie nasza. Córka tej ziemi. Niosąca cały bagaż jej doświadczeń z przeszłości , teraźniejszości i przyszłości . Sądzę ,że z tekstu jak i komentarzy przewijają się trzy zasadnicze wątki. Jeden ten artystyczny 'Bitwa na glosy, drugi ten narodowy- podszyty lokalnym szowinizmem, a trzeci dotyczący samej Pani Haliny Młynkowej czy Mlynkovej. "Bitwa na głosy" to program w którym mamy jako ziemia cieszyńska sporo do wygrania. Skoro Pani Halina Młynkowa zgodziła się być"wodzem" w bitwie na głosy pozwólmy wodzowi dobrać taką ekipę ,w której widzi szansę jaknajlepszej pozycji dla niej w "Bitwie na głosy". Jeśli bracia bliźniacy z Gliwic z pozostałymi ,niekoniecznie cieszyniakami zaprezentują się w tej rywalizacji bardzo dobrze tym lepiej dla Cieszyna i okolic- przecież oprócz zabawy przy telewizorach prestiż artystki Haliny Młynkowej albo będzie rósł albo karlał więc musi wiedzieć co robi. Bo co myśli o tej ziemi napisano dość wyraźnie w artykule i myślę ,że pozytywnie. Myślę także ,że w tym drugim aspekcie nie mamy racji ,że tylko ludzie z Cieszyna i cieszyńskiego powinni stanowić reprezentację. Wszak wszyscy jestęśmy przechodniami na tej ziemi ,werbusami z woli rodziców i Boga miotani historycznymi zawieruchami mieszańcami ludów indoeuropejskich, potem wędrówką ludów a skończywszy na państwie wielonarodowym jakim była monarchia austrowęgierska a skończywszy na Unii Europejskiej. Właśnie kto jak kto ale Pani Halina Młynkowa ,córka polskiego działacza i patrioty ,ktora doświadczyła pewnego wynaradawiania -(Mlynkova)a jednocześnie poznała dobrze kulturę naszych sąsiadów a także niosła przez lata bycia obcą we własnej ojczyźnie którą przekraczały granice wybrała Polskę chociaż niosła ze sobą owe w "obczance"- zapisane Mlynkova. To właśnie jej doświadczenie pomoże wg mnie powołać europejską ekipę w mieście i ziemi tak doświadczonej ,która wplotła się także w życie artystki- i to tłumaczy ten trzeci aspekt. Powodzenia ekipie i Pani Halinie życzę.

WARS???

Całkiem niepotrzebnie odebrałaś to personalnie. Dyć od wieków wiadomo, że werbus bydzie werbusem i ni ma potrzeby z tym faktem łoczywistym dykutować a tym bardzyj sie spierać :) . Skoro urodziłaś sie juz w stolicy Księstwa Cieszyńskigo to isto mosz już wyrobiony Nasz paszport ;) . Możesz Tukej spokojnie mieszkać, żyć, kochac sie itd. :) Bywoj zdrowo. Pa *)

uwielbiam kanapki ze śledziem:), przecież nie o sobie pisałam!
Czy ja napisałam, że to że wzięli bliźniaków jest ok?
Wkurzyło mnie stwierdzenie "do Kasi": Ciekawe, ile w tym 16 osobowym zespole będzie ludzi faktycznie z Cieszyna - Cieszynioków a nie werbusów. - czy chodziło jej tylko o osoby z Gliwic?? wiemy dobrze, że nie.

Ty nie lubisz kanapek ze śledziami ???!!! Normalnie to skandal na międzynarodową skalę :D Zamiast szukać dziury w całym przyjmij do wiadomości, że chodziło tu o to, że organizator castingu wyraźnie mówił o osobach z Cieszyna i okolic a tu dwa kmioty wyskoczyły jak "filip z konopi" (z gliwic) i przyznają szczerze, że pierwszy raz w Cieszynie. Nie widzisz tu przekrętu ? A to dopiero początek tego śmiesznego i miałkiego "turnieju". Wyluzuj posladki ;)

ja pisze o obecnych czasach, o wypowiedziach niektórych tu osób. Przeczytaj ze zrozumieniem, a później krytykuj. Jakikolwiek artykuł, zawsze źle: a to Młynkowa nie Polka, a to były kandydat na burmistrza nie stela, a to obecna rzeczniczka nie stela i jak śmie nie lubić kanapek ze śledziem, bo jakby była stela to by lubiła:) , a to tekst w stylu: "Ciekawe, ile w tym 16 osobowym zespole będzie ludzi faktycznie z Cieszyna - Cieszynioków a nie werbusów". Tekst w stylu: powybijałabym wszystkich werbusów nie był wieki temu, tylko całkiem niedawno.... możliwe, że niektórym ta zaciekłość została.

jeden taki robi z Ciebie Matoła, s Tyś sie dała. Ale to nie powód dziełuszko, żeby wyzywać na Cesaroków, w tym wypadku pozytek z Ciebie jak z dupy Reisetascha. Jak chcesz tak bardzo wiedzieć to problem z Werbusami to stare czasy, kiedy był duży napływ w związku w przemysłem jaki tu mieliśmy. Nie Cesaroki są winne temu, że mieli takie a nie inne nastawienie do obcych. To właśnie ci t.zw. Werbusi sami się o to zatroszczyli, swoim chamstwem i prostactwem jakie wielu przywiozło tutaj ze sobą. Chcieli tutaj ustawić wszystkich na swoi kopytko, biedni myśleli, że ludzi którzy nauczeni są ciężko pracować na chleb, można tak ot poustawiać. Błąd i jeszcze raz błąd. Należało patrzeć i uczyć się od miejscowych, a szanować swoje tradycje. Na głowie byłby świat postawiony jak by mniejszość próbowała przestawić całą gminę - mentalność i nastawienie do życia. Na coś takiego nikt by sobie nie pozwolił. Chyba na całym świecie byś nie znalazła takiej miejscowości, która by sobie na to pozwoliła. To mi przypomina DDeroków jak zburzyli mur i przyjechali do Niemiec zachodnich, też próbowali wszystkich poustawiać i jeszcze dzisiaj Zachodnie Niemcy ich mają pełną rzić Koleżanko.

prawda jest taka ze trzeba byc niezłym idiota aby byc takim jak trzeba w tv. wszystko na pokaz 91%sztucznosci. wiem bo znam

wiedziałam, ze tak się skończy ta gadka. Z kimś kto nie umie kulturalnie rozmawiać, dalszych konwersacji prowadzić nie zamierzam. Nie będę też udowadniać, że urodziłam się w Cieszynie, ani że kocham moje miasto. A to, że wstydzę się zachowania niektórych " cieszyńskich rodaków" to już inna historia.

Nie lubie prusów, rusów i najbardziej WERBUSÓW ! :] Ania - przyznaj sie, ze jestes ze Śląska i zacznij mówić Nasza gwarą gdziekolwiek poza Śląskiem to poznasz "tolerancje inaczej" :) . Poza tym ja od wielu, powtarzam, wielu ludzi napływowych do Naszej Śląskiej Ziemi słyszałem najczęściej (97%) same pochlebne opinie o Nas, Cesarokach. Srasz do własnego gniazda - wychodzi Twoje pochodzenie z poza Śląska werbusko.

bzdury. Jestem Cieszynianką, nie z dziada pradziada, wiec pewnie przez niektorych wcale za Cieszynianke nie jestem uznawana, prawda? Studiowałam poza Cieszynem. Znam ludzi z rożnych zakątków Polski, a z niektórymi się nawet przyjaźnie, więc proszę nie pisz tak skoro nie wiesz. Prawdą jest, że cesaroki bardzo źle traktują obcych (już samo powiedzenie WERBUS nie oznacza kogoś w stylu "spoko kolo", czyż nie? ) Moi najbliżsi byli świadkami jednej takiej cesaroczki, która powiedziała, że gdyby tylko mogła to by wszystkich werbusów powybijała. Czy to jest normalne? Nie pisze tu o kibolach, o jakiś grupach przestępczych tylko o zwykłej wydawałoby się kobiecie. Kogo cesarocy tak na prawde toleruja? Chyba tylko siebie.

W Cieszynie Cesaroki i tak są stokrotnie bardziej tolerancyjne niż w innych częściach polszy. Skoro tego nie wiesz to znaczyłoby, że nie jeździsz po "kraju rad". W polszy to dopiero brak tolerancji i gnębienie "obcych". Pozdrawiam.

zaściankowe myślenie. Żałosna rozmowa, nie warta już mojej debaty, bo cesaroki uważają, że wszystkie rozumy pozjadały. Życzę podobnego traktowania jak znajdziecie się gdzieś poza Cieszynem.

Widzisz dziołcha - nie stoisz po Naszej stronie wiec stoisz po stronie Lenina, Stalina i Fidela Castro lewacki piesku.

@"do ania" - ja pisałam o ludzkiej zawiści, o tym, że część z Was pisze, że to musi, być prawdziwy Cieszyniak (cytat: "Ciekawe, ile w tym 16 osobowym zespole będzie ludzi faktycznie z Cieszyna - Cieszynioków a nie werbusów", i kolejny cytat: "To bedzie reprezentacja werbusów i przypadkowych osób a nie ze Sląska CIESZYŃSKIEGO". Więc czytaj ze zrozumieniem!!! Dobrze wiemy kogo cesaroki nazywaja werbusami. Wiec się pytam: czy Wy bedac w innym miescie chcielibyscie byc tak źle traktowani jak sami traktujecie tych co tu mieszkają nie z dziada pradziada???
Co do chlopaków z Gliwic to się nie wypowiadam. Moze i bylabym w tym wzgledzie po Waszej stronie, bo to mialy byc osoby z Cieszyna i okolic, ale skoro dla niektorych typu "do Kasi" osoba mieszkajaca w Cieszynie się nie liczy to NA PEWNO nie stane po Waszej stronie.

Chcą żeby było "międzynarodowo" - to zaproście czarnego żyda mówiącego po czesku, najlepiej z lewackiej partii :) . I śpiewejcie międzynarodówke :]

Słuchej dziołcha ! Dyć wyraźnie te syniki z Glajwitz powiedziały, że w Cieszynie som pierwszy roz wiec nie fanzol o studyntach i tego typu pierdołach. Założenia programu były znane od początku - mają nas reprezentować osoby z Cieszyna i okolic ! Przecie to sobie wymyślili organizatorzy a nie my. Tylko, że od początku się robi machloje (gliwickie synki). Pobudka dziołcho !

A czemu fotki to jakiś tam..., a nie MEGA-FIOTOGRAF WT?

No tak - jeden tekst swój, 5 za źródłem ;) w tym raz na kilka dni od kogoś innego niż Koczwara... toż to szał ;) O Wiśle już wiemy wszystko ;)

Dlaczego ludzie się wstydzą swojego pochodzenia i zmieniają nazwiska, których nie zmieniali przez wieki? Dlaczego Młynkówna staje się Mlynkova?

I następni "Lokalny NACJONALISTA", "Chańba" - jak mi za was wstyd... Chciałoby się napisać: "pieprzone cesaroki" - tylko obraziłabym tych normalnych (w tym siebie), dla których pochodzenie nie ma znaczenia... A ilu wyjechało poza granice...chociażby Cieszyna? A ilu z Was studiowało w innym mieście? (no chyba, że to piszą tacy co nie studiowali). Chcielibyście, żeby Was tak błotem obrzucano, bo nie urodziliście się w tym mieście? Pomyślcie troche.

wiedziałam, że znów Cieszyniakom coś sie nie spodoba. Czasem wstydze się tego, że urodziłam się, wychowałam i mieszkam w Cieszynie.
@"do Kasi" - skończ głupie gadki o werbusach. Wstyd mi za Ciebie!

Ooo widzę,że portal ma się coraz lepiej i sie rozwijacie, newsów przybywa.Gratulacje dla redakcji!

Wyrzucić tych z gliwic ! Jakim prawem mają reprezentować Śląsk Cieszyński ?! H. Mlynkova już sprawdziła, czy jej sie kasa na koncie zgadza :] Pytanie: gdzie Mlynkova płaci podatki ? Czechy. Dziękuję. Ni mom wiecyj pytań.

On jest taki mondry i superowy

to są poniżej, jak Wy musicie zazdrościć, że się nie dostaliście. Wy fajtłapy jedne:-). Pani Halinie dziękuję, że pamięta o rodzinnych stronach.pozdrawiam i życzę sukcesów:-)

bylem tam umiem spiewac ale nie jestem debilem

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama