, wtorek 23 kwietnia 2024
Podaruj uczniom książkę – potrzebne głosy!
Raporty na temat stanu czytelnictwa w Polsce wskazują z roku na rok utrzymujący się poniżej progu 40% odsetek dorosłych Polaków, którzy przeczytali przynajmniej jedną książkę w ciągu roku.  fot: Pixabay.comDodaj do Facebook

Podaruj uczniom książkę – potrzebne głosy!

red.mat.pras
Szkolna biblioteka ze SP nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie – jako jedyna w naszej gminie – bierze udział w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać", w którym można wygrać 1000 książek do szkolnej biblioteki.

Raporty na temat stanu czytelnictwa w Polsce wskazują z roku na rok utrzymujący się poniżej progu 40% odsetek dorosłych Polaków, którzy przeczytali przynajmniej jedną książkę w ciągu roku. Empik mając nadzieję na poprawę tego wyniku w dłuższej perspektywie czasu, po raz czwarty organizuje konkurs „Tysiąc powodów by czytać”.
W ubiegłych latach laureatami często zostawały szkolne biblioteki z niewielkich miejscowości. Liczy się przede wszystkim dobry pomysł na pracę i późniejsze zaangażowanie w głosowanie, dlatego popierając tak ważną inicjatywę, prosimy o wsparcie głosami Szkołę Podstawową nr 3 w Skoczowie.

Jedyną szansą na zdobycie nagrody jest codzienne głosowanie w aplikacji mobilnej Empiku na pracę plastyczną, wykonaną przez uczniów „Trójki”! Głosowanie trwa do 28 listopada 2019 r. Każdego dnia użytkownicy aplikacji mogą oddać jeden głos.

Im więcej osób będzie głosować, tym większe szanse na wygraną będzie miała „Trójka”!
Instruktarz – krok po kroku – jak głosować!

Swoje głosy oddawać mogą tylko użytkownicy aplikacji mobilnej „empik” (aplikacja jest darmowa). Należy uruchomić aplikację i przewinąć ofertę sklepu, do momentu, aż na niebieskim/chabrowym tle zobaczymy pole z napisem 10 000 książek dla bibliotek szkolnych. Wybierz zwycięzców konkursu! Głosuj codziennie do 28.11
Po kliknięciu w pole przechodzimy do kolejnej planszy i wybieramy chmurkę: Szkoły powyżej 120 uczniów. Wyświetli się panel ze wszystkimi pracami nadesłanymi na konkurs – tam należy wyszukać wybraną szkołę. By ułatwić sprawę w oknie wyszukiwarki należy wpisać Skoczów i wyświetli się praca Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie, przedstawiająca scenę z Kopciuszka. Klikamy w tę pracę. Potwierdzamy, że oddajemy głos na SP3 i gotowe!

W imieniu uczniów skoczowskiej „Trójki” – którzy mają wielki apetyt na czytanie – dziękujemy za głosy!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama