, piątek 21 czerwca 2024
Awaria sieci energetycznej w gminie Skoczów usunięta
500 gospodarstw domowych w gminie Skoczów przez kilka godzin było bez prądu. fot: P.J.L Laurens, Wikimedia CommonsDodaj do Facebook

Awaria sieci energetycznej w gminie Skoczów usunięta

JM [AKTUALIZACJA: 13.01.2012, GODZ. 11.30]
Około 500 gospodarstw domowych w gminie Skoczów przez kilka godzin nie miało prądu. Nocna wichura, która przeszła nad powiatem cieszyńskim, uszkodziła siedem stacji transformatorowych średniego napięcia.  

- Uszkodzony był odcinek na linii Skoczów-Oczyszczalnia w kierunku Ochab - mówi portalowi gazetacodzienna.pl Kazimierz Szypuła z Tauron Polska Energia.

Na miejscu pracowało pogotowie energetyczne. Prądu nie było przez kilka godzin. - W tym momencie wszystkie awarie zostały usunięte - powiedział nam kilkanaście minut po godz. 11.00 Szypuła.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama