, niedziela 26 maja 2024
Sport na weekend... nartorolki zamiast nart
VIII Mistrzostwach Ustronia w sprintach narciarskich w stylu klasycznym na nartorolkach fot: www.skipol.plDodaj do Facebook

Sport na weekend... nartorolki zamiast nart

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia zaprasza do udziału w VIII Mistrzostwach Ustronia w sprintach narciarskich w stylu klasycznym na nartorolkach, które odbędą się 16 kwietnia 2016 r., o godz. 12.00 na bulwarach nad Wisłą.


16 kwietnia

Rozpocznij weekend z parkrun Cieszyn!

Parkrun to świetny sposób na aktywne rozpoczęcie weekendu. Biegi parkrun, które wszędzie rozpoczynają się o godzinie 9.00 pozwalają na poranne pokonanie 5km i powrót do domu przed 11.00 zostawiając cały weekend wciąż przed uczestnikami. Zachęcamy do udziału w parkrun i przyłączenia się do społeczności parkrun. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie nadanego kodu i przyniesienie go ze sobą na bieg. Więcej informacji nt. parkrun Cieszyn dostępnych jest na stronie www.parkrun.pl/cieszyn.

Zmiana terminu XVI Powiatowych Biegów Przełajowych Dzieci i Młodzieży

Po raz szesnasty LKS w Pogórzu organizuje otwarte zawody przełajowe dla dzieci z klubów i szkół powiatu cieszyńskiego. Miejsce i termin: Stadion LKS Pogórze, przeniesione z 9 na 16 kwietnia, godz 10.30. Regulamin do pobrania - http://www.kultura.olza.pl/public/XVI POWIATOWE BIEGI PRZELAJOWE DZIECI I MLODZIEZY - regulamin.doc

Turniej Siatkówki Weteranów 50+

Z okazji 40-lecia Sekcji Emerytów i Rencistów przy oddziale ZNP w Ustroniu w sali SP2 w Ustroniu odbędzie się turniej siatkówki. Uczestnikami będą zespoły w kategorii wiekowej 50+.
Chętnych do wzięcia udziału w turnieju prosimy o kontakt z p. Bogdanem, tel. 666-858-772.

II Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Skoczowa w pływaniu

W ramach kontynuacji projektu „Czas na sport” Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje na krytej pływalni „Delfin” II Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Skoczowa w pływaniu. Szczegółowy komunikat jest dostępny na www.swimsport.pl

VIII Mistrzostwa Ustronia w sprintach narciarskich na nartorolkach

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia zaprasza do udziału w VIII Mistrzostwach Ustronia w sprintach narciarskich w stylu klasycznym na nartorolkach, które odbędą się 16 kwietnia 2016 r., o godz. 12.00 na bulwarach nad Wisłą (w okolicy stacji benzynowej).
W programie m.in.: sprint narciarski w stylu klasycznym na nartorolkach, sprint na hulajnogach sportowych, kiermasz sprzętu sportowego: nart biegowych i wyposażenia, rowerów i nartorolek, ekspozycja nart biegowych klasy mistrzowskiej, doradztwo ekspertów w zakresie indywidualnego doboru nart biegowych i nartorolek, pokazy serwisowania nart, pokazy serwisowania sprzętu narciarskiego.

17 kwietnia

Otwarcie Jubileuszowego Sezonu Rowerowego z Ondraszkiem

Miejsce docelowe to kolejna baza PZW. Obowiązuje wpisowe.

Zbiórka i zapisy godz. 9:30 – 9:55 zapisy, mała wpłata 8,00 zł.

Start godz. 10:00.

Trasa: przejazd częściowo ścieżkami rowerowymi oraz drogami utwardzonymi (Cieszyn, Dębowiec, Bąków). Długość trasy to ok. 30 km.. Trasa łatwa - maksymalna różnica wysokości to ok. 130 m, niesłychanie urokliwa, gwarantuje dużo przyjemności i satysfakcji z jej przejechania. Przerwa w Dębowcu. Meta na łowisku w Bąkowie.

IV Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Żabiego Kraju

Urząd Miejski w Strumieniu, LKS 'Wisła' Strumień oraz MGOK Strumień zaprasza w ramach IV Otwartych Mistrzostw Szachowych O Puchar Żabiego Kraju na II turniej w niedzielę 17 kwietnia do Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji na godz. 9.45.

Amatorska Liga Siatkówki – Cieszyn 2016

Fundacja Talent Cieszyn oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe zaprasza na 5 rundę rozgrywek W ramach Amatorskiej Ligi Siatkówki do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie. Rozpoczęcie godz. 9.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama